Голова Рівненської РДА прогулював роботу на користь кандидата в Президенти?

23 квітня на Рівненщині вдруге побував кандидат у Президенти України Олег Тягнибок. Лідер ВО «Свобода» відвідав Острог, Дубно, Рокитне, Кузнецовськ та Дубровицю. В останньому з вказаних населених пунктів на зустрічі з виборцями кандидата супроводжували народний депутат України Олег Осуховський та нещодавно призначений на посаду голови Рівненської районної державної адміністрації член «Свободи» Олексій Бучинський.

Зустріч кандидата відбувалася із 15.00 до 17.00 – у цей час чиновник Олексій Бучинський, який прогулювався біля приміщення, де тривала зустріч, мав знаходитися на робочому місці, повідомляє ОПОРА.

Прес-служба Рівненської райдержадміністрація пояснила, що 23 квітня Бучинський ще не приступив до виконання своїх обов’язків.

– Олексій Бучинський приступив до виконання своїх обов’язків 24 квітня. Є відповідне розпорядження, – повідомили у прес-службі. 

Водночас, згідно з указом в.о. Президента України О. Турчинова Олексій Бучинський був призначений головою Рівненської РДА 17 квітня й уже наступного дня мав вийти на роботу. Варто зазначити, що згідно ст.8 ЗУ «Про місцеві державні адміністрації» «Голови місцевих державних адміністрацій набувають повноважень з моменту призначення».

Коментарі

Шановні друзі з ОПОРИ і ВСЕ перед тим, як маніпулювати свідомістю громадян, вивчіть процедуру призначення голів РДА, бо розміщення розпорядження про призначення на сайті Президента України - не означає автоматичного виконання обов"язків голови РДА з моменту публікації на сайті. Є відповідна процедура, котру в даній ситуації Бучинський дотримався відповідно чинного законодавства.

ОПОРА та пан Токарський. Перш ніж займатися дешевим PR ом, як казав класик "учите матчасть". Спочатку взнайте процедуру приступання до обов"язків, а потім публікуйте "сенсаційні повідомлення".

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.