На Рівненщині міліція вже тиждень в облозі активістів

У Рівному під стінами обласного управління міліції рівняни вже тиждень протестують проти призначення нового начальника міліції. Вперше люди тут зібралися ще впереддень Великодня. Після цього аби не допустити призначення начальником УМВС України в Рівненській області Миколу Щирука рівняни пікетують міліцію щодня. Так і сьогодні, 28 квітня, дві сотні активістів з плакатами вийшли на акцію протесту. 

Нагадаємо, вчора була інформація, що саме сьогодні буде чергова спроба посадити у крісло головного міліціонера Рівненщини Миколу Щирука.

Відтак з самого ранку активісти розмістилися по всій території поблизу обласного управління міліції, щоб не дозволити Щируку пройти в приміщення і примусити почути громадськість, яка його не сприймає. 

Серед присутніх представники силового блоку Правого сектору, активісти Автомайдану, Жіночої сотні, Рівненської варти та Майдану. До них також невдовзі мають приєднатися представники Студентської сотні та інші небайдужі рівняни. 

Буде чи ні сьогодні призначення Щирука на посаду головного міліціонера Рівненщини сказати важко, але активісти запевняють, що готові щодня ходити до будівлі УМВС Рівненщини, щоб їх почули в міністерстві і відмовилися призначати Миколу Щирука начальником УМВС України в Рівненській області.

На пікеті співають патріотичних пісень. 

Нагадаємо, що 27 квітня представники кількох громадських організацій Рівного написали відкрите звернення до міністра МВС України Арсена Авакова. У ньому просять не дестабілізувати ситуації, намагаючись призначити начальником міліції Рівненщини Миколу Щирука. Натомість пропонують залишити на цій посаді діючого тимчасово виконуючого обов’язки начальника УМВС України в Рівненській області полковника міліції Ігоря Камінського.

Читайте також:

Микола Щирук не знає коли його представлятимуть міліції Рівненщини

Микола Щирук розповів, що його пов'язує з "Мордою"

Начальником УМВС Рівненщини став Микола Щирук

Микола Щирук: Я не відмовлюсь від посади, бо чоловік

Микола Щирук познайомився з особовим складом рівненської міліції

Щирук бере штурмом будівлю УМВС в Рівненській області

Голова Рівненської ОДА пропонує Щирука на посаду головного міліціонера Рівненщини

Війни за міліцію: хто стане начальником УМВС в Рівненській області?

"Цей будинок на мені не записаний", - кандидат на начальника УМВС України в Рівненській області

Що приховує кандидат на крісло головного міліціонера Рівненщини?

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.