Рівненських націоналістів перевіряють через зброю

Нещодавно, пізно ввечері представники міліції одночасно прийшли до дому до членів організації УНСО в Рівному, які мають зареєстровану зброю. Заявили, що ціль візиту в такий пізній, неробочий час - планова перевірка умов зберігання зброї.

Про ситуацію в соціальних мережах розповів член організації УНСО,лідер ГО "Бойовий Молот" Ярослав Гранітний.

"Міліція влаштувала облаву на представників УНСО Рівного, в яких є зареєстрована зброя. Наче з ціллю визначити умови зберігання зброї. Насправді ціль одна, вилучити зброю в патріотів, зазначає Ярослав. - Данні акції ще раз підтверджують цілі влади по злиттю України. Замість того що б боротись з сепаратистами і вилучати зброю в них вони ходять з списком по домівкам патріотів. P.S. Зброю я не здам, як і казав, взяти її можна буде тільки з моїх холодних рук".

Пізніше громадський діяч опублікував свою заяву:"  Оскільки (не наш) міністр МВС України Арсен Аваков любить перевіряти умови зберігання зброї в членів УНСО (при чому у всіх з різницею в 5 хв., по всьому місті одночасно) виставляю ці світлини. Оскільки ВОНО більше часу в фейсбуці чим на роботі, то спрощую роботу працівникам міліції, в яких і так повно завдань. А якщо Арсен хоче забрати в мене зброю то хай напише в фейсбуці, я йому привезу особисто і особисто передам, в робочому стані і заряджену..." 
На доказ опублікував фото, де зображено місце зберігання зброї.
 

Після таких "акцій" держави по вилученню зброї та переслідувань озброєних патріотів, в той час коли війська Росії знаходяться біля кордону з Україною, складається думка, що діяльність її спрямована на знищення саме цих груп населення. А сепаратисти зараз вільно розгулюють Сходом Україні в повному обмундирувні і з БТРами, - відзначив Гранітний. 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.