Аваков почав "зачистку" міліції Рівненщини

Як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел, сьогодні звільнили тимчасово виконуючого обов'язки начальника УМВС України в Рівненській області, полковника міліції Ігора Камінського.За нашою інформацією, піти з правоохоронних органів його, начебто, "попросили".

Наразі міліція Рівненщини залишилася без керівника. Нагадаємо, це вже третій заступник головного міліціонера області, який йде на пенсію за останній тиждень. Кількома днями раніше на пенсію пішли в. о. начальника УМВС України в Рівненській області Сергій Гандзилевський та заступник начальника УМВС Рівненщини Олег Берест. 

Тоді також подейкували, що полковники пішли на пенсію не зовсім за власним бажанням. Окрім того, була інформація, що наступним "під роздачу" попаде Ігор Камінський, який з п'ятниці, 25 квітня тимчасово виконував обов'язки головного міліціонера області. Начебто, це робилося для того, щоб начальником УМВС України в Рівненській області можна було спокійно призначити Миколу Щирука.

Можливо, такі звільнення на Рівненщині пов'язані з тим, що нещодавно міністр МВС України Арсен Аваков на своїй сторінці у "Фейсбуці" писав, що на МВС чекають "зачистки". Не виключено, вони почалися з УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

А чому б громадським діячам, що так вболівають за нанесені Україні збитки від протиправної діяльності бурштинокопачів не почати люстрацію з керівництва райвіділів міліції у "бурштинових" районах. Це ж все в наших руках - призначає та звільняє очільників райпідрозділів керівництво УМВСУ. Поставити чесних, перевірених патріотів на чолі цих підрозділів та контролювати їх роботу, раз немає можливості домовитись з міністерством. Чи там якась інша причина лобіювання своїх кандидатів?

що хоче жінка - хоче Бог. 1:1

А коли вже зачистять братів Мельників? Молодшенький на зарплату в Костополі купив собі БМВ Х5. Скільки буде красти Юрко Михальчук? А племінничок Лазутка довгл буде керувати БЕЗ області? Коли піде засланий козачок зі слідства? Щоб кожен ранок в холосту громадяни не стояли під УМВС так виганяйте самі по два- три хабарники.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.