Керівник митниці Рівненщини визнав хабарництво в установі

Люстрація чиновників триває у Рівному. Члени люстраційного комітету розглянули кандидатуру діючого в. о. начальника митниці міндоходів у Рівненській області Валерія Трофимчука, який не проти позбавитись додатку "в.о". 

У декларації Валерій Трофимчук розповів про те, що за 2013 рік його доходи складають більше 120 тисяч, а 12 тисяч - доходи його родини.  Валерій Трофимчук має у власності автомобіль Мерседес Бенс 2007 року випуску.

Під час засідання люстраційного комітету пан Трофимчук визнав, що час його керівництва в установі брали хабарі.  Проте каже, що зараз брати хабарі на митниці - це самогубство. 

- "Рішало" на митниці це брокер і його важко проконтролювати, щоб змінити ситуацію. Але змінювати систему потрібно "зверху", бо на місцях важко вплинути на цей процес, - зазначив Валерій Трофимчук.

 

Біографія Валерія Трофимчука:

Число, місяць і рік народження: 04.06.1969

Місце народження: Україна, Рівненська область, Гощанський район, с.Бабин

Освіта: повна вища, Луцький індустріальний  інститут,  1993, спеціальність - технологія машинобудування, кваліфікація - інженер-механік; Львівський регіональний інститут державного управління Української Академії державного управління при Президентові України, 2006,   спеціальність – державне управління, кваліфікація - магістр державного управління

Нагороди, почесні звання: Подяка від імені Голови Служби; нагрудний  знак  “За сумлінну службу в митних органах України”; Грамота Західної  регіональної митниці; Почесна грамота Рівненської обласної ради; нагрудний знак «За досягнення в митній справі» ІІ ступеня

Загальний стаж роботи: з 29.08.1986

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.