Микола Щирук: "Я не маю інформації про своє призначення начальником УМВС Рівненщини"

Впродовж останніх кількох днів у Рівному тривають акції громадського протесту проти призначення начальником УМВС України в Рівненській області Миколи Щирука. Кілька разів була інформація про те, коли власне відбудеться представлення Щирука особовому складу міліції. Однак офіційної інформації щодо цього не було.

Сьогодні знову були чутки, що завтра таки відбудеться призначення Миколи Щирука. Зокрема, це пов'язували із звільненням з правоохоронних органів тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Рівненській області, полковника міліції Ігоря Камінського, про яке стало відомо сьогодні.

Відтак журналіст сайту "ВСЕ" вирішила поцікавитись у самого Миколи Щирука на коли готується його призначення. У телефонній розмові Микола Щирук повідомив, що ніякої інформації з цього приводу він не має.

- Я особисто не бачив наказу про своє призначення начальником УМВС України в Рівненській області, тому підтвердити чи спростувати це не можу. Також я не володію інформацією про те, що мене завтра представлять особовому складу міліції. Хай ті, хто вам говорив про моє призначення, і повідомляють, коли мене представлятимуть, - сказав Микола Щирук.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.