"Зелені чоловічки" переховуються в Почаєві?

Група з двох десятків чоловіків міцної тілобудови ще минулого тижня заїхала на територію Почаєвської лаври, що неподалік від міста Дубно на Рівненщині. Всі вони з Криму. Частина з них з них живе у самій духовній споруді, а частина розквартирувалася по місті. Місцеве населення б’є на сполох. Правоохоронні органи та служба безпеки поки ніяк не реагують. Про це газета «Свобода» повідомив депутат Почаєської міської ради Костянтин Красовський.

«Ще минулого тижня у лавру організованою групою заїхали понад два десятки чоловіків міцної статури, – розповів Костянтин Красовський. – Місцеві мешканці забили на сполох і одразу звернулися до мене. На прочан вони не схожі. Ведуть себе допоки спокійно».

Депутат розповів, що чоловіки не приховують звідки вони приїхали. Не бояться озвучувати свою кримську прописку.

«Дивно те, що поки Служба безпеки жодним чином не відреагувала на приїзд такої групи», – додав пан Костянтин.

Ключові слова: 

Коментарі

Це можуть бути козаки, які вже багато років охороняють монастир. Прислали нове підкріплення, мабудь щось знають. Якщо не помиляюсь, Почаївська лавра напряму підпорядковується Москві минуючи Київ, мабудь там вже прийняли якесь рішення що може загострити ситуацію навколо храму.

Це дійсно Тернопільська область, але від Дубно недалеко. Так що не бред, якщо Ви орієнтуєтесь в тій місцевості.

Мы же всех любим...Поэтому и стоим раком перед Россией уже тысячу лет...

Можу лише додати що сьогодні близько 20:30 4-5 чоловіків кремезної статури сіли в маршрутне таксі, вийшли на Майдані незалежності влаштували майже скандал (відмовляючись платити за проїзд) по мові і зовнішньому ( засмага ) точно жителі Півдня. 1)Місто не знають абсолютно 2)Коли оплачувати проїзд, а також ціну... НУЛЬ! Вели себе агресивно, нахабно , самовпевнено...
"На прочан вони не схожі. Ведуть себе допоки спокійно" - Мабуть вже НІ

Почаєвської лаври, що неподалік від міста Дубно на Рівненщині. Що за бред????
Почаєвська Лавра в Тернопільській області!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.