Гуманітарний віце-прем’єр приїхав на Рівненщину «на екскурсію»

Сьогодні розпочалась дводенна робоча поїздка віце-прем’єра з гуманітарних питань Олександра Сича на Рівненщину. Хоч урядовець і народився на Рівненщині, та в Острозі він побував вперше. В рамках робочого візиту він відвідав Національний університет «Острозька академія»  та місцеві музеї. Ознайомиться чиновник і з роботою низки лікувальних закладів. І, звісно, на рідну Рокитнівщину заглянути не забуде.

Розпочав візит Олександр Сич з відвідин Державного історико-культурного заповідника міста Остріг. Кваліфіковану екскурсію музеями для високого чиновника влаштував відомий історик та дослідник Острожчини  Микола Бендюк.

Послухати про величну історію Острога в музей приїхав і голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок із заступником Олександром Савчуком. Керівники області, до речі, є однопартійцями  Олександра Сича по «Свободі».

Приїхав до Острога і голова обласної ради Михайло Кириллов.

Керівник гуманітарної частини уряду уважно слухав розповіді Миколи Бендюка, навіть через це порушив програму візиту та запізнився в «Острозьку академію».

У українському Оксфорді його хлібом-сіллю  зустрічали Гальшка Острозька та Костянтин Острозький.

Шанованому гостю подарували Острозьку Біблію. А ректор університету Ігор Пасічник провів Олександру Сичу екскурсію навчальним закладом. Урядовець зізнався, що в Острозі він перебуває вперше вжитті, хоч і народився на Рівненщині в Рокитнівському районі. Каже був приємно вражений побаченим як в музеях, так і в академії.  Втім, питання чи просили острожани допомоги в уряді залишив без відповіді.

- Золотих гір, я точно не можу обіцяти, адже всі знають складну ситуацію в країні, - зауважив віце-прем’єр.

Чесно кажучи, в українському Оксфорді від приємних фінансових звісток від урядовців точно не відмовились, адже мають незавершене будівництво навчального корпусу в центрі міста.

Викроїв у робочому графіку Олександра Сич час на зустріч зі студентами «Острозької академії». Під час спілкування він зауважив, що галузі культури має придатись більше уваги особливу в умовах тотальної інформаційної війни Росії проти всього українського. Також урядовець наголосив, що в Україні нарешті має бути прийнятий закон про вищу освіту.

Цього ж дня  віце-прем’єр-міністр ознайомився з роботою Рівненського обласного диспансеру радіаційного захисту населення та провів нараду з лікарями Рівненщини щодо проблем постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

А 29 квітня пан Сич навідається і на Рокитнівщину. Тут він завітає до Рокитнівської центральної районної лікарні, де вручить ключі від двох новеньких автомобілів швидкої допомоги. 

Коментарі

Взагалі то експозиція Історико-культурного заповідника по понеділкам зачинена але для високого начальства як завжди зроблять виняток, як і робили раніше при будь-якій владі.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.