Засновник "ВКонтакті" створив патріотичний відеоролик про Україну

 

Один із творців і колишній генеральний директор російської соціальної мережі "ВКонтакті" Павло Дуров разом з командою створив патріотичний відеоролик про події в Україні. Лауреат стипендії Президента РФ, лауреат стипендії Уряду РФ звернувся до українців із закликом боротись і відстоювати свою свободу. 

Спочатку відео було розміщено на "YouTube", але пізніше звідти зникло. Однак цей ролик вдалося знайти на інших інтернет-ресурсах.​

Нагадаємо, що у січні 2014 Павло Дуров продав свою частку у компанії «ВКонтакті» генеральному директору компанії «Мегафон» Івану Тавріну. У березні в Івана Тавріна цю частку викупила Mail.Ru Group, зосередивши таким чином 52% акцій «ВКонтакті»; 48% належать фонду United Capital Partners.

21 квітня 2014 року Дуров оголосив про те, що його звільнили з посади генерального директора соціальної мережі. Наступного дня він заявив про те, що покинув Росію, не має наміру повертатися до неї і збирається створити нову мобільну соціальну мережу. На думку засновника «ВКонтакті», «на цей момент країна Росія не сумісна з веденням бізнесу в інтернеті».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.