На Рівненщині обрали найкращого тракториста

В області завершився II-й етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”.

Участь у ньому взяли  учні випускних груп із семи професійно-технічних навчальних закладів.   Під час змагань учасники виконували як практичні, так і теоретичні  завдання. Більшість  хлопців зізнається, знайомі з  трактором змалку, тому до конкурсу були готові. Практику учасники  демонстрували безпосередньо на полі. А там, кажуть, важливе усе – і знання теорії, і стан трактора та  ґрунту.

За результатами конкурсу перше місце  здобув   представник Клеванського професійного ліцею Назарій Марушкевич; друге – учень  Вищого  професійного училища № 24  м. Корець Костянтин Гончарук та третє місце посів  учасник з Державного професійно-технічного навчального закладу „Острозьке вище професійне училище” – Ярослав Палій.

Переможці конкурсу  отримали  пам’ятні дипломи, а переможець з    Клеванського професійного ліцею представлятиме  Рівненщину  у фіналі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності. Про це повідомляє управління освіти і науки Рівненської ОДА.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Клевань - хлопчина там взагалі Молодець!!! Хоча мирогощанець теж непогано себе проявив.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.