У рівненських кіосках - 90% російськомовної преси

Беручи до уваги те, що російська пропаганда постійно заявляє про утиски російської мови в Україні, ми вирішили на практиці довести її провокативний та наклепницьких характер. Обійшовши кіоски та розкладки приватних продавців газет, з’ясувалося, що насправді російських і російськомовних журналів та газет у них в рази більше.

І якщо ситуацію з кількістю україномовних газет ще більш-менш рятує місцева преса, то журнали практично всі російськомовні. З україномовних у продажі був лише один – „Український тиждень”.

Серед всіх друкованих видань, які продаються у кіосках Рівного, 90% становлять російськомовні газети та журнали. Таким чином частка україномовних видань становить 1 до 9. І це в західноукраїнському місті. Що ж тоді говорити про Центральну, Східну чи Південну Україну. Цей факт наскрізь перекреслює демагогію федеральних ЗМІ, повідомляє прес-служба Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Політики говорячи про ущімлення россійської мови, просто лукавлять.
Дві державні мови, чи російська офіційна мова. Та як завгодно нехай це називається, тільки надайте українській мові стаус і права російської мови в Україні. Чому "Дзеркало тижня" продається в Рівному російською, коли є українська версія газети. А чим український Playboy відрізняється від російського, якщо обидва російською мовою... і т.д.
Та хай хоч по-чукотські в донецьку Інтер показує, а в Рівному я маю право дивитись українські канали українською мовою, в т.ч. і Інтер. Забезпечте мені це право і тоді будемо говорити про двомовність. А мульфільми для дітей російською, а альтернативного українського переводу досить мало. Моє право, як корінного жителя України, мати доступ до інформації рідною мовою...
Для прикладу: в канаді чиновники виступають двома мовами - спочатку англійською, а потім повторює французькою. Бо там двомовність!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.