У Кузнецовську провели дитячий конкурс малюнку "Україна єдина"

«Україна єдина», такою ідеєю пронизаний конкурс малюнку «АЕС. Добробут. Батьківщина», що традиційно відбувся у квітні в інформаційному центрі ВП РАЕС. Конкурс проводиться «НАЕК «Енергоатом» та Рівненською АЕС серед школярів міста Кузнецовськ.Цей захід має на меті привернення уваги до розуміння єдності, цілісності країни, укріплення доброзичливих дружніх зв’язків між дітьми з різних регіонів України.

 Про це повідомляє управління інформації та зв’язків з громадськістю Рівненської АЕС

Актуальність теми конкурсу сприяла тому, що коло його учасників у порівнянні з попередніми роками значно збільшилося. У ньому взяли участь учні всіх навчальних закладів міста. Цікавість конкурсу підвищило й розширення та осучаснення форматів подання робіт. Так, до участі приймалися мультимедійні проекти й роботи, виконані у стилі декоративно-ужиткового мистецтва.

На розгляд журі, яке складалося з працівників управління інформації РАЕС та Палацу культури, було надано 120 робіт, автори деяких вже мали досвід участі у подібних заходах. Більшість юних художників є вихованцями гуртків Палацу культури й Будинку дитячої та юнацької творчості м.Кузнецовська.

Член журі Світлана Кох, заввідділом Палацу культури, відзначила багатожанровість наданих робіт – плакат, «квіллінг», аплікація кольоровими атласними стрічками. Її вразило, наскільки школярі співпереживають за майбутнє країни та зуміли передати через творчість свої почуття.

Обираючи найкращі роботи, журі насамперед звертало увагу на оригінальність, розкриття ідеї, техніку виконання. Переможцем у старшій віковій групі був визнаний семикласник гімназії Юрій Поліщук. Свою роботу «Крило АЕС за Україну єдину!» він виконав олійними фарбами на полотні. Серед молодших учнів перемогла Анастасія Катюха, учениця третього класу ЗОШ №3 з роботою «Єдність України».

Наразі шість кращих робіт юних кузнецовців направлені до Києва у «НАЕК «Енергоатом», де наприкінці травня відбудеться другий етап конкурсу. Тоді визначаться призери серед представників усіх міст атомників.

Залучення учнівської молоді та юнацтва до різноманітних заходів Рівненської АЕС – брейн-рингів, читань, конференцій, фото- та конкурсів малюнку – стало традиційною формою роботи для сприяння творчому зростанню обдарованої молоді регіону розташування РАЕС та розуміння значущості атомної енергетики для суспільства.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.