Рівненський депутат перейнявся вирубкою лісів

Депутат Рівнеради Олександр Лащук вирішив боротися з незаконною вирубкою лісів на Рівненщині. Він заявляє про зловживання з вирубкою лісу в Острозькому районі. А також готовий організувати круглий стіл та вивчити питання  вирубки лісу та видобутку бурштину на Рівненщині.

- Острозький держлісгосп на чолі з керівником Михайлом Круком продовжують злочинну діяльність на знищення лісів. Під виглядом санітарних рубок винищують здоровий ліс, -  пише Олександр Лащук у Facebook. - Готую подання в генеральну прокуратуру і збираю інформацію для підтвердження злочинної діяльності управління лісового господарства області.  Прошу надсилайте мені інформацію на ел. адресу: 777-rv@ukr.net, 097 65 65 155. Остаточно завершенні торги в області на ключові посади лісового господарства. Хочу побільше оприлюднити інформації по даних особах і по розкраданню лісу. У нас так і нічого не змінилось, революцію злили!

Крім того депутат стурбований  і видобутком бурштину. Каже, що ситуація там теж не змінилась на краще.

- На цьому тижні працює 200 мотопомп. 52 відділ УМВС, спецслужба, голови райадміністрацій, районних рад вже «в темі і долі». Політики теж «в долі». Заходять «в тему» нові політсили, нова влада. Організовую круглий стіл на зазначену проблематику. Будемо говорити відверто з правоохоронцями і іншими органами. 

Нагадаємо, що нещодавно Олександр Лащук зняв короткометражку «Бурштинова могила».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.