Завтра рівненський Автомайдан заблокує роботу АЗС

30 квітня опівдні всеукраїнська спільнота громадських організацій "Автомайдан" одночасно по всій Україні заблокує роботу автозаправних станцій з вимогою знизити ціни на пальне. Адже їх ріст був умотивований ростом курс валют. Зараз ситуація на валютному ринку стабілізувалась, а пальне і досі не подешевшало.

У Рівному всі, хто хоче зниження цін на пальне збираються об 11.30 на парковці рівненського аеропорту. координація здійснюватиметься через мобільну рацію zello в каналі "форсаж рівне". Про це повідомляє Автомайдан-Рівне.

Ключові слова: 

Коментарі

ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД ПРИМИТИВНОГО ПИАРУ. ЧОМУ МИ ДИВУЕМСЯ ТА ОБУРЮЕМСЯ ФОРМАМ ПРОТЕСТИВ НА ПИВД.СХОДИ. ЯКЕ ПРАВО МАЮТЬ ЦИ ДУБОВИ ПРОТЕСТАНТИ БЛОКУВАТИ РОБОТУ АЗС.

"Жмурмраки" ( ИГРА ДЛЯ ПАЛЕШУЦКИХ ИДИОТОВ)!
Правила таковы:
Одному участнику (водимому) завязываются глаза, он должен ориентируясь на хлопки поймать одного из участников игры (после чего пойманный становится водимым). Вокруг него в случайном порядке раскладываются грабли. Остальные участники бегая между граблями хлопают в ладоши таким образом, чтобы бегущий на звук водимый наступил на грабли.

А давайте заправлятись в автомайданівців. Прийдемо до них до хати і візьме м що нам треба. Дайте пити бо так хочу їсти ,що немає де переночувати. Долбойоби яйцеголові - психотип декількох ріненських активістів.

Лучше захватить и заправлять всех нашару ))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.