ЗМІ: На Майдані - масова бійка

Біля однієї з барикад Майдану відбувається масова бійка між активістами Соціал-націоналістичної асамблеї та, ймовірно, самооборонівцями.

Як повідомляє "Громадське ТБ", кількадесят хвилин тому активісти СНА зібралися під будівлею Київради та рушили смолоскипною ходою убік Майдану.

Біля барикади, що навпроти Головпоштамту, колону зупинили. Почалася бійка.

За попередньою інформацією, активісти СНА планували йти під Верховну Раду, щоб вимагати від влади повноцінної АТО на сході.

Українська правда

Коментарі

Автор пише правду, а правий сектор та Коваль це циніки які прикриваються патріотичними ідеями ,їх цікавить БАБЛО. А Юля ще та пі....да, яка зрадила та продала Мою Україну. Слава Героям!

Турчинов пиши заяву і йди в відставку, то зрада держави і народу України, то позор на весь світ, пастор має проповідувати, головнокомандуючий-президент має віддавати чіткі накази а війскові зобовязані їх виконувати, зі зброєю в руках, а зброя війсковим дана щоб її використовувати згідно наказу і статуту, при захисту територіальної цілісності держави, народу, і самозахисту, всі хто нападають на війскових при виконанні їх обовязків є ВОРОГОМ і немає значення чи той ворог в формі чи в цивільному, чи то жінка чи то чоловік то ВОРОГ головнокомандуючий який недає чіткого наказу по захисту держави на ЗНИЩЕННЯ ВОРОГА є однозначно зрадник, війсковий який не виконав наказу командира в війсковій операції є зрадник, війсковий який здав зброю ворогу є зрадник.
Потрібно розуміти що війсковий то людина яка зобовязана воюват, то її ОБОВЯЗОК.Поки Турчинов, Аваков,Юля Тимошенко будуть керувати державою ми в період з 01 по 10.05.14 року загубимо Донецьку, Луганську область. Я закликаю всіх 30.04.14 року прийти на 18.00 год. на Майдан Незалежності в м.Рівному, провести позор ганьби цій людині із косою яка за 2 дня вилікувалася після 2,5 роки перебування на курорті за державний рахунок. Сьогодні слава богу та Роману Ковалю (ПС) ми Рівненчани не віддали міліцію оцьому бютівському бедлану який зливає Україну із-за особистих амбіцій стати президентом України. Сьогодні Щирука призначити керівником Донецька нехай покаже свої патріотичні, організаторські ,професійні здібності. А люстраційний комітет на чолі із Бідюком Ю. відправити також туди щоб хоч щось корисне зробили для суспільства.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.