Відомий рівненський бізнесмен і депутат працюють на Богомолець. ВІДЕО

В мережі Інтернет з'явився агітаційний відеоролик кандидата в Президенти України Ольги Богомолець. Серед  активістів, які просувають кандидата на Рівненщині можна побачити відомих у Рівному людей, серед яких депутати, підприємці і активісти.

Так, зокрема на відео можемо побачити депутата Рівненської міськоїї ради Сергія Паладійчука, який сьогодні у сесійній залі представляє партію "Єдиний центр". Окрім того він має багатий політичний і політтехнологічний досвід. У минулому Паладійчук неодноразово вів виборчі кампанії як на місцевому, так і на всеукраїнському рівні: 

- вибори до Верховної Ради України: 2002 рік - кандидат Віктор Данилов (Блок Віктора Ющенко "Наша Україна"), 2006, 2007 роки - партія "Наша Україна", 2012 рік - кандидат Олексій Хахльов.

- вибори до Рівненської міськради: 2006 рік - партія "Наша Україна", 2010 рік - партія "Єдиний центр". 

- вибори міського голови Рівного: 2008 рік - кандидат Володимир Хомко.

Є у депутата і власнний медіаресурс. Так Сергію Паладійчуку приписують контроль над телеканалом "Ритм" та радіо "Ритм FM". 

Інші упізнавані обличчя на відео - це Ігор Мічуда. Рівненський бізнесмен, у минулому депутат Рівненської міської ради та екс-кандидат в депутати Рівненської обласної ради. Та підприємець, громадський активіст Олег Філюк, який до того ж має стосунок до інтернет-сайту "Громадська координаційна рада Рівненської області".

Коментарі

ролик просто пиз...ць!!!!!якщо це робив Демчик, а це він і робив - Богомолець має його застрелити!!!!!! це порно ролик, Паладійчук!!!!!ганьба

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.