Податкова Рівненщини через ліквідацію структури отримали тимчасового керівника

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", кілька днів тому в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Рівненській області з 23 квітня став Дмитро Зайцев.

Нагадаємо, раніше Зайцев приходив на засідання Люстраційного комітету в Рівненській області, як кандидат на посаду голови СБУ Рівненщини. На цю посаду його власне і рекомендували члени комітету. Підтримувала Зайцева і партія "УДАР" та нардеп Віталій Чугунніков. 

Сам Дмитро Зайцев у коментарі сайту "ВСЕ" те, що він очолив податкову замість СБУ пояснив тим, що таке рішення було прийнято керівництвом у Києві.

- З огляду на те, що СБУ - це силова структура і на ту ситуацію, яка зараз виникла в Україні, я, як податківець не зовсім підходжу на цю посаду. Відтак, зважаючи на мій досвід роботи у податковій службі, мені запропоновували очолити міндоходи в Рівненській області. Зараз я виконуючий обов'язки начальника Головного управління Міндоходів у Рівненській області. Це пов'язано з тим, що наразі міндоходи знаходяться в стадії ліквідації починаючи з центрального апарату. Тому до вирішення питання про створення нової структури на місцях призначають в. о. начальників, - каже Дмитро Зайцев. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.