Депутати Рівненської облради "підписались" за Порошенка

Депутатська група "Рівненщина" до якої входять більше десятка депутатів Рівненської обласної ради виступили із заявою підтримати Порошенка на виборах і провести їх в один тур.

Як значиться в тексті заяви розміщеної на сайті Рівненської обласної ради: "Українська держава переживає найважчі  часи свого становлення.

Враховуючи ситуацію, що склалася в нашій країні  та  життєву необхідність відновлення миру та взаєморозуміння, ми депутати Рівненської обласної ради VI скликання, що входять до депутатської групи «Рівненщина», вважаємо за доцільне проведення президентських виборів 25 травня 2014 року в один тур. 

Займаючи активну громадянську позицію та розуміючи свою відповідальність, висловлюємо свою підтримку на користь кандидата в Президенти України Порошенка Петра Олексійовича". - йдеться в заяві.

Як значиться в документі, заява прийнята на засіданні депутатської групи "Рівненщина" 29 квітня 2014 року. Нагадаємо, що до складу групи входять депутати обрані до облради, як висуванці партії "Наша Україна", партії "Сильна Україна" та кілька депутатів від ВО "Батьківщина", які з різних причин були виключені чи вийшли з фракції.

Коментарі

ачєвідна,укрмова-нє панятна:((тада,на панятнам язикє...ахресія-хдє?:))і яд,аставь сєбє,упатрєбі прівичний стєкламой,нєпанятлєвий старонік жулі капітєльман,і єсстна тваєва царя-путлєра:))вот нам ,точна всьо панятна,даже на тваєм ухра-фінскам нарєчії:))вот на ідіш-івріт,точна нє понялі б:((

Ваша агрессивная риторика говорит что общаться с вами тяжело и ваше мнение - единственно- правильное. Но всё же...Кто поддержал Порошенко ? Регионалы и партийные бегуны. Думайте. А если в состоянии только истерить,то выпейте яду !!

шо тобі панятна???яка різниця між Вальцманом і Капітельман?:))тоді,розкажи всім:))

Всё понятно. Значит точно надо голосовать за Тимошенко.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.