На Рівненщині заощаджують бюджет та шукають інвестиції

У Рівненській області вжиті заходи щодо економії місцевого бюджету, ресурсів та був посилений контроль за їх використанням, а також намагаються стабілізувати ситуацію з наповнення бюджету та створити сприятливі умови для залучення інвестицій.

Про це повідомив під час колегії Рівненської ОДА сьогодні заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський.

- Обласною адміністрацією започаткований щомісячні селекторні наради по оцінкам діяльності райдержадміністрацій та міськвиконкомів. Це дозволяє оперативно відстежувати ситуацію на відповідних територіях та оцінити ефективність діяльності. Облдержадміністрацією створено робочу групу, яка розпочала роботу з підготовки стратегії економічного розвитку області на період до 2020 року, - повідомив заступник голови Рівненської ОДА.

Крім того, Юрій Приварський зазначив, що в області помітний спад будівництва, інвестиційного розвитку та має місце заборгованість по заробітній платі.

- Спад обсягів виробництва промислової продукції складає 1,4%, показник значно кращий, ніж по Україні вцілому. В той же час, в області спостерігається зростання обсягів виробництва у харчовій промисловості на 3,6%, у виробництві будматеріалів та скловиробів зростання становить майже на 11%. Також у районах спостерігається збільшення показників у металургійному та металообробному виробництві і виробництво та постачання електроенергії та газ. Підприємства, завдяки яким відбувалось зростання – це ПАТ «Дубно молоко», «Радивилів молоко», ПАТ «Волинь-Цемент» та РАЕС, - зазначив Юрій Приварський.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.