Найбільше в Рівненщину інвестують країни Євросоюзу

Залучення інвестицій є одним із пріоритетів органів виконавчої влади області на усіх рівнях.

Про це повідомили під час колегії Рівненської ОДА, на якій були присутні керівники районів.

-  В області створена робоча група і ведеться відбір та підготовка до цілого ряду робочих програм і заходів зі стимулювання інвестиційної діяльності. Це і державне приватне партнерство і мережа індустріальних парків, яка формалізується у кожному з районів. Керівники районів мають надіслати конкретні пропозиції інвестиційно-привабливих об’єктів для забезпечення інвестування у районах та містах до 5 травня, - повідомив на колегії директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Ігор Тимошенко.

Також Ігор Тимошенко зазначив, що основне джерело фінансування у області – це власні кошти фізичних та юридичних осіб.

- Потрібно шукати фінансових інвесторів ззовні і шукати дешевші фінансові кредити для реалізації інвестиційних проектів. Співпраця з іноземними інвесторами і міжнародними фінансовими установами, які значною мірою намагаються «відкрити для України двері»» і для наших рівненських підприємців – це є на першому місці. Проте такий кредитний ресурс надається на фахово підготовлені і окупні бізнес-проекти, - наголосив Ігор Тимошенко.

За словами директора департаменту економічного розвитку та торгівлі, інвестиції області переважно йдуть у промисловий сектор, на розвиток виробництва. А також більшість іноземних інвестицій надходить з країн Євросоюзу та залучені вони у місто Рівне і Рівненський та Сарненський район.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.