Рівненські АЗС заблокували з вимогою знизити вартість пального

Боротися із підвищенням цін на пальне у Рівному вирішили блокуванням АЗС. Відтак колона більш ніж з 50 машин рівненського Автомайдану вирушила сьогодні по заправках міста, на годину заблокувавши їх роботу. До них долучилися і представники Правого сектору, Жіночої сотні, Рівненської варти та інші громадські активісти.

Зібравшись біля рівненського аеропорту Автомайдан з попереджувальною акцією вирушив до будівлі обласної прокуратури та УМВС України в Рівненській області.

Далі розділившись автомобілі активістів роз’їхалися по заправках міста.

У рамках акції активісти на годину заблокували роботу кількох заправок різних брендів. Зокрема, машини автомайданівців перекрили в’їзд на заправки, однак вони не перешкоджали заправлятися автомобілям спецслужб швидкого реагування, якщо така потреба виникала.

Акція блокування заправок була обумовлена тим, що власники автозаправних станцій знехтували вимогами представників громадських об'єднань, висунутими їм під час попереджувального блокування 28 квітня. 

Відтак активісти закликали власників АЗС знизити вартість пального. Зокрема, представники Правого сектору та Автомайдану акцентували увагу на ціни дизпалива, оскільки в країні триває посівна кампанія. Автомайдан та Правий сектор вважає, що ціну на це паливо реально знизити до позначки 11-11,50 гривень. 

Як повідомили активісти, такі акції по блокуванню роботи АЗС проходять у всіх областях, окрім східних. 

Представники ж рівненських заправок на акцію відреагували спокійно, зазначивши, що цілком поділяють думку активістів, проте рішення про зниження цін на пальне можуть прийняти лише власники АЗС.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.