У Рівному служитиме ще одна жінка-офіцер з Криму

Віднині у колективі оперативного командування "Північ" проходить військову службу підполковник Наталія Кащук, яка переїхала до Рівного з Автономної Республіки Крим.

Зважаючи та наявність вакантної посади за військовою спеціальністю у нещодавно створеному органі військового управління Наталія Вікторівна стала старшим офіцером відділення соціального забезпечення фінансово-економічного управління.

Першого ж дня начальник фінансово-економічного управління оперативного командування "Північ" підполковник Віталій Бусіль відрекомендував підлеглу військовому колективу та привітав її з призначенням на посаду.

- Мені приємно, що у нашому колективі з'явилася не просто старший офіцер, а жінка, яка є партріотом України, справжнім фахівцем у питаннях, як соціального, так і фінансового забезпечення військовослужбовців. Зважаючи на значний досвід у фінансово-економічній діяльності у військових частинах та соціальної роботи у військових комісаріатах хто як не вона зможе надати допомогу, проконтролювати цей напрямок діяльності на більшій половині території України. Сьогодні питання з забезпеченням житла, перевезенням майна з Криму до нового місця служби, влаштування дитини в школу вже вирішуються, ми зробимо все необхідне, щоб підлегла відчувала себе максимально захищеною та впевненою у завтрашньому дні, - наголосив начальник фінансово-економічного управління.

За словами Наталії Кащук після подій в Криму вирішила переїхати до Рівного і не шкодує про це, бо новий колектив зустрів її тепло. Спілкуючись з військовими та цивільними протягом декількох днів вона вже переконалася, що на Рівненщині живуть хороші й привітні люди, з якими їй легко знаходити спільну мову. Про це повідомляє прес-ценр управління ОК «Північ»

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.