Рівнян запрошують на "Звитягу"

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний Альянс» запрошує всіх взяти участь у патріотичній теренівці «Звитяга».

Дев`ята теренова гра «Звитяга - 2014» відбудеться протягом 4 днів, з 1 по 4 травня в лісовому масиві Волинської області.

Зміст змагання полягає у визначенні кращої команди (сотні) з двох в ході проведення теренової гри. Кожна команда має власний табір, де у спеціальному наметі знаходиться її прапор. Якщо сотні вдається заволодіти та втримати до кінця гри прапор супротивника, то це визнається як "чиста" перемога тієї команди. Кожний учасник змагання має нарукавну пов’язку відповідного кольору сотні, що символізує життя.

Під час гри сотні можуть "знищувати" гравців суперника шляхом зриву цієї пов’язки. Це означає "загибель" вояка. Зірвані пов’язки передаються у Раду вищих спостерігачів, і за їх кількістю визначається результат гри.

При встановленні результатів змагань використовується спеціальна шкала оцінювання: чим вищий ранг "убитого", тим більше балів отримує команда. Перемагає сотня, яка набрала більше балів або здобула абсолютну перемогу. Про це йдеться у соціальній мережі "Вконтакті".

Ключові слова: 

Коментарі

Прикольно.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.