Через Тимошенко зібрався Майдан у Рівному

Сьогодні у Рівному перебуває Юлія Тимошенко. В рамках передвибочого туру вона побувала на Рівненському полігоні та поспілкувалась з журналістами. А ввечері зустрілась з рівнянами на Майдані Незалежності. Для спілкування з народом спорудили солідну сцену з світлодіодним екраном. А сама Юлія Володимирівна розказувала рівнянам своє бачення країни за трибуною.  Послухати екс-премєрку прийшло майде 2 тисячі рівнян.  

Ключові слова: 

Коментарі

сподіваюсь ті три тисячі визначились хто кращий для України-Вальцман Пінхус Олексійович за підтримки Етінзона Віталія Володимировича і Фірташа Дмитра Васильовича,чи Капітельман-Григян Жуля Володимирівна за підтримки Шаломова Володимира Володимировича і його кума Медведчука Віктора Володимировича???:))))))))

Колись знайомий міліціонер розповідав, що за їхньою статистикою майдан Незалежності вміщає 7 тисяч. Ну от з цього й виходьте. Майдан був заповнений, ну максимум на 40%. Корегування кількостіще залежить від "щільності" людей. Значить десь три тисячі було на зустрічі з Тимошенко, ну й може стільки ж чи троооошки більше - на зустрічі з Порошенком.

Среди молодёжи довольно много тупых, представляю их в старости ))

ахахха які 2 чи 5 тисяч? не смішіть) там одна пенсія була на лавочках, а як почав дощ накрапати то і ті почали розбігатись. Під сценою була тільки "Батьківщина" і пенсія, це ж її електорат

Людей было действительно много - 5 тыс. несмотря на дождь и отсутствие боксёров, артистов, группы людей с флагами льнокомбината )) и др. подтанцовки .

Яких п"ять тисяч? Де ви їх стільки бачили?

відсоток тупих,завжди великий:))але,не критично..

Тобто, концерту не було, артистів не було, боксерів не було, а була одна Тимошенко і люди зібрались. Як так у неї получилось? Мабудь, Путін заставив цих людей прийти та слухати як ВОНА їх обманює...

блін, народ було 5 тисяч рівнян!!!!навіщо брехати!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.