Титул "Міс Рівненщина" отримала Катерина Крилова

Щойно завершився фінал конкурсу краси "Міс Рівненщина". Титул найкрасивішої отримала рівнянка Катерина Крилова, а також стала "Міс глядацьких симпатій". Дівчина представлятиме Рівненщину на всеукраїнському конкурсі краси.

23 красуні дефілювали в костюмах котиків, вечірніх сукнях, купальниках та у сукнях в українському стилі.

Третьою віце-міс стала Ольга Полюхович, із селища Зарічне, титул другої віце-міс отримала Анна Селезень з міста Острог, а першою віце-міс стала рівнянка Олена Опанасюк.

Про виступ учасника шоу "Х-фактор"  Євгена Літвінковіча, чим став особливим цьогорічний конкурсу краси " Міс Рівненщина -2014" та хто з відомих рівнян прийшов на фінал конкурсу читайте завтра на сайті "ВСЕ".

 

Ключові слова: 

Коментарі

шановні Діма, Світлана, Аліна... поміняйте компютер і стиль для свєіх коментів,бо видно що ви пишете з одного і тогож IP...Ви вже переконали, що Вас дуже образили...

Шановні !!Писать цей брєд...то Ви мені вибачте!!!Прочитав це все і давно так не сміявся.Я був також на конкурсі...скажу,що не погане видовище було...і дівчата були дійсно гарненьки ))Я спілкуюсь з багатьма з ними...і кожна є красуня!!!Раз тут така пішла перепалка за двух дівчат...і не секрет дійсно,хто батьки Катерини..але я Вам скажу більше!!Дівчина за №1 з простої сім"ї...і повірте..те що вона досягла у 18 років це заслуга самої її..Пишите...наштукатурена???То це образ створював стиліст.візажист...і т.д.Звичайно,що дуже легко в житті досягати тому,в кого є папіньки і мамочки заможні...Але престижніше бути простому і досягти все самому.За кордоном саме так!!!Пишуть за кавалера...то це комєдія...дай Бог кожному зустріти такого хлопця...і порядності Оленки можна позаздрити!!Це просто вже пишуть і виливають бруд!!!!Хлопець її працює..і там де він працює,тупоголові працювать не будуть.Сміюсь над тим ..що пишуть про підкуп ....Знаючи..що його дівчина НАЙКРАЩА...в першу чергу для нього..для чого бігти і платить???Краще гроші витратить на таку дівчину!!!А в житті головне бути ЩАСЛИВИМ не в кункурсах а в житті..Я вірю..що Оленка і хотілось би,щоб ще пару дівчат отримали запрошення,пропозиції від спонсорів..і вона покажуть і доведуть,що не ВСЕ В ЖИТТІ ПРОДАЄТЬСЯ І КУПЛЯЄТЬСЯ!!!Катеринка..ти теж дуже гарна..але мої побажання..навчитись здобувати освіту...подорожі..перемоги....САМОМУ !!!

Друзі!
кожного року яка б дівчина не виграла б, ви всеодно пишете,що місце куплене. Старий вже жарт,набридло! Олена красива дівчина але вона невисокого зросту, ви що вже помішались всі на ній? Ви так роздумуєте,типу: " хто там батьки переможниці? якщо багаті то купила, якщо не багаті то ВСЕОДНО купила!! Вас не зрозуміти,чесно! Катя гарна дівчинка достойна свого титулу, в Олени також не погане місце, м'ягко кажучи не погане, 1 віце міс рівненщини, 2 місце, я не можу зрозуміти одного чим вам не подобається її титул??
Кожного року Міс Рівненщина проходить під егідою Міс України, ви не думаєте,що багатт що залежить від того яка сподобається дівчина їм? Організаторам теж важливо яка дівчина буде приймати участь в такому маштабному конкурсі і кажуть своїх фавориток! У кожного свої смаки, і навіть якщо вони не співпадають з іншими не потрібно наговорювати на те що та купила, та страшна, а от ця красива і вона має виграти! Це підло і низько! Заспокойтесь вже трішки!

помилка!

Таке враження що коменти пише сама Олена зі своїм кавалером! Перемога Катерини гідна і справедлива, була в залі і свідок, що глядач вибрав Катерину, боротьба за титул міс глядацьких симпатій була серед трьох конкурсанток. У олени теж багаті батьки і квалер , просто що можливо не всі іх знають, а те що у Катерини батьки заможні , то Катерина в цьому не винна- вона гарна і гідна , природня і це факт і вища по зросту на відмінну від наштукатуреної Олени! Доречі може хтось не вкурсі- в конкурсах краси переважно беруть дівчата участь у кого заможні батьки бо не заможнім це не по карману! Кавалер олени бігав і намагався підкупити - нічого не вийшло і це факт! Да ще одне було соромно спостерігати в на фуршеті в зові, як Олену тіскав за все що можна мабуть той же кавалер незнаю бо дихав ій в пуп! Пані Дембіцька звертайте увагу на пристойну поведінку учасниць, соромно давати таким титул першої віце, я вже не говорю який би був сором якби вона стала Міс Рівненщиною! Сам конкрс супер переможниця теж - і дуже правильно що прислуховуються до думки києва, тому що ця думка є не зааганжована і професійна!

Вітаю дівчат з перемогами !!!Кожна гарна..приваблива..чарівна..молоденька...але окремо для організаторів і зокрема для пані Дембіцької...якщо Ви і проводите конкурс на найвищому рівні..то як не соромно звання Міс Рівненщина надати дівчині..яка не заслуговує на це да ще й за гроші?!Про це говорять і знають чия це донька...Да..отримала звання Глядацьких симпатій і досить..А отримала звання,завдяки купці народу підтримки...і тут є не правда..Глядацький зал практично весь аплодував для Олени Опанасюк №1...да Бог з ним..з тим призом..А от НАЙВИЩУ НАГОРОДУ,а тим більше дівчина має представляти наше Рівне в Києві...то треба нагороджувати ЧЕСНО!!Чуєте..пані Дембіцька????Сором тим батькам.хто купив перемогу для дочки за гроші...і я навіть впевненна на всі 100%...що перемогу здобула Олена Опанасюк..яка стала .нажаль..1 Віце Міс...але НАРОДНЕ ВИЗНАННЯ Є НАЙГОЛОВНІШОЮ ПЕРЕМОГОЮ !!!!Великих тобі ПЕРЕМОГ,Оленко !!!Будь ЩАСЛИВА !!! Я пишаюсь тобою,дівчинко !!!

да...факт на лице.як кажуть !!Шкода..що гроші вирішують все..а Олена Опанасюк № 1 звичайно КРАСУНЯ !!Вона виклалась на всі 100%..умнічка...Так ТРИМАТЬ,Леночка і ми пишаємось,що в Рівному живе така КРАСУНЬКА !!!

Як би не грошовитий тато, то і третьої міс їй не бачити. Після завершення чув розмову на вулиці одного члена журі з дівчата ми, який сказав, що всі члени журі були за 1 номер, але внаслідок рекомендацій з Києва, які озвучила власниця "Панни", міс була затверджена грошовита рівня нка.Це ще раз дівчата підтверджує, що хто платить гроші, той і заказує музику. Отака почесна перемога.

вона найкрасивіша серед усіх! почесна перемога

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.