Яких проблем можуть уникнути рівненські молодята?

Весільний сезон розпочато. Студія весільного дизайну "Фатін" продовжує надавати поради для рівненських молодят щодо організації весілля.

- Щоб уникнути проблем, пропонуємо вам звернутися на безкоштовну консультацію до нашої студії та  уявити схематичний сценарій свята. Така зустріч допоможе уникнути безлічі проблем, - радять у студії весільного дизайну "Фатін". - Наприклад, молодята у першу чергу замовляють весільну залу. Потім виявляється, що тих музикантів, яких запросили наречені до банкетної зали адміністрація не впустить, оскільки має своїх. Не менше накладок виникає і під час оформлення зали. Здається, замовляєш атласну арку, а під час весільної церемонії бачиш, що вона із фатіна. Або ще краще, коли на перший весільний танець молодят, немає де і кому ввімкнути фонограму та зривається весь номер. З власного досвіду зазначимо, що такі ситуації, на жаль, є непоодинокими.

Студія весільного дизайну  "Фатін" вже багато років залишається лідером у сфері весільних послуг. Досвідчені консультанти, які допомогли створити не одне казкове весілля підкажуть, як зробити свято незабутнім. Перекладіть свої турботи на плечі інших та відпочивайте на власному святі!

Знаходиться студія весільного дизайну за адресою: вул. Кавказька, 7 (2-й поверх).

Телефони: (0362) 22-35-22; (050) 435-29-99 або (096) 471-02-62

strilchuk@ukr.net

Ось деякі фото із архіву "Фатіну":

На правах реклами.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.