У Костопіль замість Тимошенко виступили Королюк і Кучерук

Ще в понеділок з’явилась інформація, що лідер "Батьківщини" планує відвідати Рівненщину. У маршруті згадувались Костопіль та Сарни. Проте, вночі, перед візитом, прес-служба повідомила про скасування поїздки.

Не зважаючи на це, як повідомляє інтернет-сайт kostopil.info поблизу памятника Шевченку, у Костополі, зранку у середу монтували сцену. В багатьох прихильників Тимошенко залишалась надія побачити її.

Але близько 13:00 на сцені з’явились голова Костопільської районної ради Ткачук, нардепи Кучерук та Королюк. Чи погана поінформованість, чи погода, чи все ж втрата рейтингів вплинули, але слухачів було не багато. Нардепи закликали підтримати Тимошенко, та повідмили, що вона має з’явитись сьогодні у Рівному. Весь виступ зайняв не більше 30 хв. Діалогу з публікою не влаштовували. Зійшли зі сцени, та поспіхом поспілкувались з бажаючими обговорити наболіле.

Журналісти сайту kostopil.info вирішили поцікавитись, скільки ж обійшлося таке "свято" кандидату в президенти. За допомогою інтернету знайшли декілька компаній, котрі надають послуги оренди сцени та різного обладнання. Подзвонили їм та ось, що дізнались:
Сцена - $1200-$1600;
Звук - $400-$900;
Освітлення - $800-$1200;
Екран + камера для трансляції - $1000-$1200

За мінімальними підрахункам лише сьогодні було витрачено 3400 доларів США, не враховуючи витрати на транспортування обладнання та працю людей. Додамо, що подібне "свято" заплановане не лише в Костополі.

Можливо, Юлії Володимирівні варто замислитись, чи не вигідніше все ж розклеювати поліграфічні афіші, зважаючи на складну економічну ситуацію в країні.

Коментарі

І як тільки в костопіль.інфо не втомилися стільки рахувати... Цей бруд уже набрид просто. Як не від свого імені, то від костопільського
ланували по дному, вийшло по-іншому....ну що тут вже АЖ такого...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.