Сільських голів Рівненщини вчили електронному урядуванню

В рамках проекту «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування», ініційованого Рівненським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації  у партнерстві з Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою  проведено тренінг  для сільських голів Радивилівського району.

Його організовано за сприяння Радивилівської районної ради та райдержадміністрації, які забезпечили участь у навчанні голів усіх сільських рад району, висвітлили процес навчання  на сайтах місцевих органів влади, а також розповіли про переваги електронного урядування у місцевій та регіональній пресі. 

Мета навчання – отримання сільськими головами нових знань для підвищення рівня використання наявних е-послуг та інструментів електронного урядування з метою  ефективного спілкування з місцевою громадою, що дозволить оперативніше вирішувати життєво важливі питання мешканців краю.

Впродовж дії  першого та другого етапу реалізації проекту на базі сучасно оснащених  бібліотечних закладів підготовленими тренерами проведено навчання для сільських голів Володимирецького, Дубровицького, Дубенського, Здолбунівського, Корецького, Костопільського, Острозького, Рівненського районів.

Електронне урядування розвивається і стосунки органів влади і громади в недалекому майбутньому будуть здійснюватися засобами електронної комунікації. Тому навчання є актуальним і підтримується органами місцевої влади. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облради.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.