У Рівному відбудуться європейські дебати

6-7 травня у Рівному відбудуться міжнародні дебати. Участь у них візьмуть представники місцевого самоврядування, громадських організацій, науковці, діячі культури, мас-медіа та громадяни, які не байдужі до творення історії міста і зацікавлені у впровадженні європейських стандартів та цінностей.

Метою заходу є відновити довіру рівнян до самоврядування та підвищити рівень його кваліфікації разом із прозорою та ефективною системою роботи з громадськістю. 

Захід відбудеться в рамках реалізації проекту «Польський досвід системних змін. Практичні імплікації для України». Під час зустрічі учасники заходу зможуть подавати свої ідеї та очікування від місцевого самоврядування. Визначатимуть актуальні сфери для впровадження прогресивних інструментів розвитку громадських ініціатив спрямованих на виведення суспільного бачення на новий рівень.

Також не оминуть увагою стратегічне планування спільного вирішення ключових проблем за допомогою заходів, що здатні підвищити громадянську активність та відповідальність за спільні справи.

Крім того, польські партнери презентуватимуть власний досвід впровадження подібних методик, які і є найважливішим практичним показником, що надихатиме вітчизняну громаду до рішучих змін.

Проходитимуть дебати у конференц-залі Інституту права (м. Рівне, вул. Короленка, 5) 
6 травня з 14 до 17 год., 7 травня  з 10 до 13 год.  Додаткова інформація за тел.: 43 43 03. про це повідомили у прес-службі Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.