У Рівному на військову техніку благодійники закупили три акомулятори

Жителі Рівненщини та меценати краю продовжують допомогу оперативному командуванню «Північ». Загальна сума коштів від небайдужих громадян на підвищення боєготовності військ перевищила 350 тисяч гривень. Крім того меценатами оплачено товарів та робіт на відновлення військової техніки на суму більше 100 тисяч гривень, Про це повідомляє прес-центр ОК "Північ".

Серед меценатів: Державна пенітенціарна служба Рівненської області, архітектура міста Рівне, Рівненський обласний перинатальний центр, федерація профспілок області, господарський суд Рівненської області, Рівненська міська організація профспілки працівників освіти та науки, Агроресурс.

До списку благодійників додалися працівники управління та відділень фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Рівненській області, які перерахували на банківський рахунок управління ОК «Північ» декілька тисяч гривень, а згодом ще закупили 70 комплектів ліжкової білизни для військовослужбовців на полігоні.

Також командиру однієї з військових частин Рівного майору Івану Павлюку директор Товариства "Стоміль Санок Україна" Ігнаци Шишко передав три новенькі акумулятори марки 6СТ-190, які можуть використовуватися для військових автомобілів (ЛАЗ, Урал, Камаз) та навіть бронетехніки (БМП, БТР чи танк). У відповідь офіцер подякував підприємцю та запевнив, що такі подарунки підвищують боєготовність військової частини та морально-психологічний стан особового складу.

 

Нагадуємо реквізити оперативного командування «Північ» Збройних Сил України:

Одержувач: в/ч А0796

Код ЄДРПОУ: 07852893;

Банк: ГУ ДКС України у Рівненській області;

Код банку МФО: 833017;

Реєстраційний рахунок:

31256301202262 — на матеріально-технічне забезпечення військових частин оперативного командування «Північ».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.