Рівненський "Беркут" - біля Слов'янська

Вже чотири доби поспіль 25 колишніх працівників рівненського спецпідрозділу "Беркут" під командуванням підполковника міліції Івана Котяша( на фото) перебувають на Сході України в рамках антитерористичної операції. Як стало відомо сайту «ВСЕ» з власних джерел, наразі спецпризначенці знаходяться на блокпості у 50 кілометрах від Словянська, де фактично розпочалася війна. 

Окрім рівненського «Беркуту» на Сході зараз перебувають колишні працівники спецпідрозділу з усієї Західної України. Також сьогодні на Схід ще прибуде підкріплення із Закарпаття та Волині. Як довго перебуватимуть екс-беркутівці на Сході наразі не відомо. 

Нагадаємо,  під час подій Майдану була інформація про звільнення працівників спецпідрозділу "Беркут". Відтак після його розформування дехто зі спецпризначенців звільнився, хтось - перевівся в інші підрозділи, а інші - перейшли у спеціальну роту міліції, працівники якої зараз і перебувають на Сході. Наказ про їх передислокацію в східні регіони України, де відбуваються заворушення, надійшов із МВС.

Ключові слова: 

Коментарі

А мені цікаво, після подій майдану їх заставляли вставати на коліна- зараз же вони пішли на захист ... ось тобі і бумеранг !! Герої!!

Чекаємо з нетерпінням до дому!!!!!

Горджусь орлами!!!

Спасибо всем, кто выступает против того, чтоб из нашей Донецкой области сделали криминальное княжество! Ребята с Западной Украины, спасибо вам!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.