У лісах Рівненщини триває теренова гра "Гурби-Антонівці"

1 травня розпочинається Всеукраїнська теренова гра «Гурби-Антонівці». У лісовому масиві на межі Рівненщини та Тернопільщини, відбудеться наймасовіша одинадцята спортивно-патріотична гра «Гурби-Антонівці». 330 молодих людей з усієї України 4 дні змагатимуться за перемогу зі своїми супротивниками: гратимуть три команди, серед яких – окремий курінь диверсантів («ветеранів» гри).

З 2003 року вже стало традицією в травні проводити всеукраїнську спортивно-патріотичну теренову гру „Гурби-Антонівці”. Ініціатором цього заходу виступає Всеукраїнська громадська молодіжна організація „Молодіжний Націоналістичний Конгрес”, залучаючи до участі в грі представників молодіжних організацій та небайдужу молодь з різних областей України.

 Метою змагань є виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби ОУН-УПА, виховання фізично, інтелектуально та духовно розвиненого покоління. Важливим аспектом заходу є пропаганда здорового способу життя серед дітей та молоді, залучення юнацтва до вивчення питань особистої та колективної безпеки, популяризація дитячо-юнацького, молодіжного патріотичного руху. Унікальність заходу полягає в тому, що в Україні сьогодні жодна організація не проводить таких широкомасштабних заходів, користь яких очевидна для виховання молодого покоління.

Слідкувати за перебігом гри онлайн можна в Twitter за хештегом #GurbyMNK, або за цим посиланням (https://twitter.com/search?q=%23gurbymnk).

Детальніше про гру – на сайті gurby.org.ua

Контакти: 097-798-95-81 – Тарас Давидюк, координатор гри в Рівненській області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.