У Рівному використовують передвиборчий "чорний" піар

З інформаційним бюлетенем під назвою «Тільки факти», в якому розміщені матеріали з «чорним» піаром проти кандидата в Президенти України Петра Порошенка, мають можливість ознайомитися мешканці Рівного. Про це Рівненський КВУ повідомили виборці, котрі почали виявляти його в своїх поштових скриньках 30 квітня та 1-2 травня.

В цій газеті розміщено низку матеріалів, у яких йдеться мова про зв’язок Порошенка з олігархом Фірташем, описується його володіння під назвою «Межигір’я-2», називають його ставлеником Путіна тощо. В усіх матеріалах вказується посилання на переважно відомі Інтернет-видання, серед яких «Українська правда», «Обозреватель», «Главком» та інші.

Варто зазначити, що видання має досить якісний повнокольоровий друк. На його останній сторонці вказано, що воно надруковане в ТОВ «УПМ», замовник – Калиняк М.М., наклад 30 000 примірників.

При спробі знайти інформацію про ТОВ «УПМ» та Калиняка М.М. в Інтернеті пошукова система Google не видала жодних конкретних результатів.

У зв’язку з цим РОГО «Комітет виборців України» закликає всіх кандидатів на посаду Президента України та представників їхніх штабів під час передвиборчої кампанії дотримуватися морально-етичних норм, поважати один одного, вести чесну боротьбу за голоси виборців без використання «чорного» піару та подібних технологій.

Вважаємо, що на сьогодні справедливо було б вести агітаційні кампанії, які базуються не на обливанні брудом конкурентів, а на роз’ясненні виборцям особистих переваг кандидата, його ідеології та бачення конкретних шляхів вирішення актуальних проблем держави. Особливо це важливо за нинішніх складних внутрішніх суспільно-політичних умов у країні. Зараз час усім проявити мудрість та уникати міжусобних конфліктів заради досягнення своїх особистих амбіцій.

Ми закликаємо виборців бути пильними і небайдужими та в разі виявлення подібних випадків повідомляти про них організацію.

Також звертаємося до правоохоронних органів у випадку появи інформації про такі інциденти перевіряти ці факти та реагувати на них відповідно до чинного законодавства. Про це повідомляє інформаційний відділ РОГО КВУ.

Ключові слова: 

Коментарі

І в Сумах - теж 30 000 примірників))) Аналогічний листочок

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.