Завтра у Рівному відбудеться благодійний концерт

3 травня в парку Т. Шевченка на літній сцені о 12.00 розпочнеться фінальний концерт благодійної акції "Серце до серця", яка цьогоріч проходить під гаслом «Я хочу бачити життя» і присвячена допомозі дітям з вадами зору.

Фінал акції і концерт відбудеться за участі мистецького об’єднання «Едельвейс», гурту "Флаєр", вокального дуету «Лісова пісня», ансамблю сучасної естрадної пісні "МЕРИДІАН"та інші.

Паралельно концерту буде діяти дитячий майданчик на якому дітки малюватимуть, гратимуться , розповідатимуть вірші. На всіх гостей чекають розваги, гарний настрій та кращі артисти міста!

 - Всіх рівнян та гостей міста запрошуємо на фініш цьогорічної акції у Рівному. Якщо Ви підтримуєте ідею фонду, тоді Ми чекаємо на Вас, - говорить заступник координатора Рівненського штабу Віталія Іллюк.

 З 7 квітня в Україні проходить щорічна благодійна акція «Серце до серця». Фонд діє в Україні 9-й рік і за час своєї роботи встиг допомогти сотням діток. 

Цього року фонд у м. Рівне має на меті зібрати 100 тисяч гривень для допомоги дітям з  вадами зору, благодійні внески збирають більше 300 волонтерів. А також  школи та вищі навчальні заклади. Про це повідомляє прес-служба ГО "Молодь-ДІЄ".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.