Піаніст-екстреміст Євромайдану у Рівному розповів, чому не відкриває обличчя

Піаніст у балаклаві підкорив українців своєю віртуозною грою під час революційних подій на київському Євромайдані. Аби через музику передати свої емоції, хлопець на ім'я Богдан приїхав у Рівне. Поблизу обласної бібліотеки для всіх шанувальників гри на фортепіано, волонтер КМДА, якого охрестили піаністом-естрімістом зіграв революційні мелодії та охоче спілкувався із молоддю.

Сором'язливий піаніст не розповідає звідки він родом, чим в житті займався до революці та не збирається знімати маску та відкривати своє обличчя і на це є свої причини.

- Важливі вчинки, а хто я і звідки я родом - це неважливо, - говорить Богдан. - Це випадковість, що стало відомо моє ім'я. Почав грати для себе, тому що на душі було дуже важко.  А люди, які проходили мимо зупинялись і слухали. Все що я граю, я вивчив на Майдан.

На запитання "Звідки ти родом?" - відповідає:

- Відчуваю себе як вдома у будь-якому українському місті. Україна - це мій дім.

Незважаючи на не дуже добре налаштоване піаніно, Богдан душевно та щиро грав вже відомі шанувальникам Майдану мелодії.

Юнак розповів, що був волонтером у КМДА, вийшовши на перекур побачив інструмент та йому дуже захотілось зіграти на ньому, адже близько шести років не грав.

- У мене з'явилась звичка курити під час гри, тому що не було можливості гуляти, а грати хотілось довше. Закриваю обличчя, тому що на Майдані - це була необхідність, адже люди зникали і ми боялись за своє життя. А після того як відео з'явилось в інтернеті, де я в масці, у людей виникала цікавість. Пізніше прийшло розуміння, що немає значення що це за людина, чим вона живе. Головне те, що ця людина робить для держави, - розповів Богдан.

За словами Богдана, його життя та він сам дуже змінились після Майдану.

- Я граю..і в моєму житті "не дружать" слова з музикою. Я граю і думаю, що люди відчувають те, що відчуваю я. Музика - символ свободи. Гра на піаніно - це рівень культури і заперечує домисли російських каналів, що люди стояли на Майдані за гроші і там були одні маргінали. Фортепіано став символом "революції свідомості"

На сході України Богдан грав лише у Луганську. Далі планує поїхати у Луцьк та Івано-Франківськ.

Піаніст-екстреміст виконав і мелодії Майдану. "Плине кача" стала піснею, присвячена героям Небесної сотні, які поклали власне життя за Україну. Саме ця композиція щоразу нагадує про страшні події на київському Майдані та про людей, які віддали душу й тіло за нашу свободу.

Музикант також розповів, що під час Майдану було багато емоційних моментів:

- Мені дуже приємно, коли люди, слухаючи мою гру на піаніно і відволікаються від буденних проблем. Якось у Києві я грав на вулиці і йшла дівчина, яка плакала і на душі їй було дуже важко. Проте після того як вона послухала музику і поспілкувалась зі мною, вона пішла усміхнена і ніби стала щасливішою.

Послухати неймовірні мелодії у виконанні піаніста з Майдану прийшло чимало рівнян. Серед них і діти, підлітки, молодь та навіть люди старшого віку.

На завершення піаніст виконав мелодію Гімну України, а всі присутні заспівали його.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.