У Рівному відміняється фінальний концерт акції "Від серця до серця"

Фінальний концерт благодійної акції "Серце до серця", що був запланований на 3 травня в парку Т. Шевченка на літній сцені відміняється в знак жалоби за тими, хто загинув у Одесі.

- Мав бути концерт в завершення благодійної акції по збору коштів в допомогу діткам з вадами зору. Сьогодні не до концертів. Ми закликаємо пам’янути тих людей, які загинули. Трауром і просто згадками. Давайте бути толерантними до тих людей, які відвойовують і зараз, можна сказати, захищають честь нашої держави. Тому ми в знак жалоби відміняємо фінальний концерт. Висловлюємо співчуття єдиним серцем, яке об'єднує організаторів акції, партнерів та волонтерів Рівного, - зазначив голова штабу “Cерце до серця» у Рівненській області Віталій Примак.

Нагадуємо, що з 7 квітня в Україні проходить щорічна благодійна акція «Серце до серця». Фонд діє в Україні 9-й рік і за час своєї роботи встиг допомогти сотням діток. Цього року акція проходить під гаслом «Я хочу бачити життя» і присвячена допомозі дітям з вадами зору. Фонд у місті Рівне має на меті зібрати 100 тисяч гривень для допомоги дітям з вадами зору, благодійні внески збирають більше 300 волонтерів. А також школи та вищі навчальні заклади.

Партнерами та організаторами акції стали : "Молодь-Діє", "Кредо банк", "Авто люкс", "Люкс оптика", "UNIQA", ГО "Тато клуб", за підтримки Управління сім’ї та молоді, а також Рівненського міськвиконкому.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.