В Одесі сепаратисти під міліцією вимагають звільнити затриманих "героїв"

Прибічники затриманих в Одесі сепаратистів прийшли до відділку міліції, вимагають, щоб їх відпустили.

Біля міліції зібралося близько 150 проросійськи налаштованих активістів, які скандують "Освободите героев Одессы! Милиция с  народом" та вимагають, щоб до них вийшов начальник міліції. Як пише "Українська правда" про це повідомили в ефірі 5 каналу. 

За інформацією активістів, затриманих 3 травня перевозитимуть до Києва, тож вони закликають не допустити цього, та відпустити заарештованих.

Міліція виставила нещільний кордон навколо входу до будівлі, жодні питання не коментує. Люди агресивно налаштовані до преси, операторів виштовхують  з натовпу.

Разом з тим в Одесі продовжують провокувати зіткнення агресивні сепаратисти, але друга хвиля заворушень обходиться без крові.

Як повідомляє Укрінформ, проросійські активісти зірвали з флагштока Куликова поля державний прапор України і спалили на очах міліції.

Разом з тим на Куліковому полі близько 400 людей, їх більшає, повідомляє журналіст Валерія Івашкіна.

У Будинок профспілок, де проводяться слідчі дії, нікого не пускають - дорогу перегороджує кордон зі 150 правоохоронців. На площі перед будівлею теж є міліція.

Одна з жінок з букетом бузку побила квітами ВВшників, інша вигукнула "Слава Україні", "за що була піддана усіляким моральним знущанням і ударам з боку політичних опонентів".

Люди несуть до Будинку профспілок, де вчора загинули кілька десятків проросійських прихильників, гвоздики і свічки.  На адресу міліції звучать образливі вислови на зразок "Ганьба ментам!", "Твари!", "Кого ви захищаєте".

Подекуди в натовпі виникають бійки. Представників "Правого сектора" та самооборони, які несподівано з'явилися на площі, камінням і палицями загнали в Будинок профспілок.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.