В день жалоби Руслана виступила у Рівному

 

Незважаючи на оголошений в Україні день жалоби за загиблими в Одесі, у Рівному відбулось святкування шестиріччя торгівельного центру "Екватор". 

Кілька тисяч рівнян зібрались на концерт присвячений 6-й річниці відкриття у Рівному торговельно-розважального комплексу "Екватор". На глядачів чекала цікава розважльна програма. На сцені виступив гурт "Флаєр". Однак головною "родзинкою" концерту була співачка Руслана.

Руслана розважала публіку енергійними піснями та запальними танцями. Під час виконання однієї з пісень, вона влаштувала "перекличку" найбільшим містам України під  вигуки і овації глядачів.

Співачка неодноразово наголошувала, що Україна має бути і буде єдиною та заводила рівненську публіку вигуками "Путін - геть!".

Після виступу Руслани на глядачів чекали виступи вихованців Палацу дітей та молоді не сцені. А пізніше, вже в приміщенні торгового центру "Екватор" має пройти танцювальний марафон серед творчих колективів Рівного.

Ключові слова: 

Коментарі

На интернет канале «Антимайдана» идет координация действий колорадов в
Донецкой и Луганской областях! Просят освободить канал так, как много
«сидят и просто» слушают! Тем самым мешают им в координации и обмену
информации!
Все заходим и просто «сидим»!
http://goodgame.ru/channel/xyDOJHuk/?attempt=2
У них всего 1000 лиц, которые могут общаться
КТО МОЖЕТ ЗАХОДИТЕ ВАЛИТЕ КАНАЛ!

А Одесса - уже не Украина, по-вашему? Там люди погибли!! Перепроверьте свою совесть!!!

«Друге травня стало для України трагічним днем. Я підписав Указ про дводенний траур в Україні за героями, які загинули в ході антитерористичної операції та за загиблими в ході трагічних подій в Одесі. Хочу висловити щире співчуття рідним та близьким», - зазначив Олександр Турчинов.

Да, и на Майдане люди погибали в Киеве , а не в Ровно. Вы напоминаете одну женщину, мать 2 маленьких детей , которая на фразу " В Киеве людей убивают " , ответила " Ну и что.." Сейчас в Одессе в больнице лежат 3 ровенчанина.

А в чому непрофесійність автора? В тому що згадав про день жалоби? Ну так дійсно Турчинов підписав указ про дводенний день жалоби. Автор тут до чого, гоніть на Турчинова.
Ніде в тексті немає жодного поганого слова про Руслану. Де її образили хоч одним словом?

Вкотре переконуюся в тому, що гонитва за *сенсацією* та непрофесійність - це основні якості рівненської журналістики, в особі автора. Вилити відро бруду на все і всіх в Рівному - єдине на що він спроможний. Кожен, хто має вуха, мусив би не тільки почути , а й зрозуміти причини того, чому вона не відмінила цей концерт. Важко переоцінити заслугу Руслани, на її енегрії протримався б не один Майдан. Метою її приїзду було не бажання нас розважити, а дати нам заряд Майдану і бажання далі боротися за Україну. Непрофесійність автора все спотворила.

Реально, люди, вас там не було, ви не знаєте, як все проходило. Тоді чого ви тут так висловлюєтесь? Це у вас немає ні стида, ні сорому.

День жалоби оголошений не в Україні , а в Одесі . Автор, перевіряйте інформацію

Какой позор !!! В стране 2 -дневный траур , а у них праздник. Люди, вам было очень весело ? А Руслана . Могла отменить выступление. Патриотка...

ТРАУР ЗА СЕПАРАТИСТАМИ?ВОНИ НАСМІХАЛИСЬ З НЕБЕСНОЙІ СОТНІ А МИ МАЕМО ЗА НИМИ ТУЖИТИ?НЕДОЧЕКАЕТЕСЯ

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.