Проросійські бойовики оголосили Києві війну

Так званий штаб "армії південного сходу" оголосив відкриту війну та похід на Київ. Про це повідомляє інтернет-сайт «Українська правда» з посиланням на заяву розповсюджену бойовиками.

Крім того, вони хочуть ввести комендантську годину на Луганщині з 23.00 до 6.00, і почати мобілізацію чоловіків.

Як заявив голова луганських сепаратистів Валерій Болотов, проголошено приготування до "оборони" кожного населеного пункту. Також сепаратисти заборонили діяльність будь-яких політичних партій та громадських організацій.

"Ми будемо до останньої краплі крові захищати нашу землю від неофашистських загарбників і вбивць. Перша наша мета - це Київ ... Я кажу про те, що ми не будемо сидіти в обороні, і чекати поки нас оточать і спалять. У розробці штабу наступ, тобто ми йдемо на Київ", - заявив Болотов. 

Серед вимог ультиматуму: припинення антитерористичної операції, роззброєння незаконних збройних організації типу "Правого сектору", амністувати людей, що знаходяться в СБУ, вимоги з російської мови та ін.

Як заявляв прес-секретар Штабу армії південного сходу Олег Десятниченко, якщо влада не виконає їхній ультиматум, то вони приступають до активної фази своїх дій.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.