Добровольці з Рівненщини охороняють державний кордон

Прикордонники і добровольці із Радивилова спільно охороняють Українсько-Білоруський кордон. Про це повідомляє прес служба МГО «Козацтво Запорозьке» Волинського округу.

 Коли керівництво прикордонної служби України звернулось до громадських організацій щодо спільного патрулювання з прикордонниками на кордонах держави, Міжнародна громадська організація «Козацтво Запорізьке Волинського округу» відгукнулась на цю пропозицію. Майже місяць козаки Славутської Січі на чолі з отаманом, Славутським міським головою Василем Сидором на конях охороняють 43 км українсько-білоруського кордону, поперемінно змінюючись, і патрулюють кордон запорозькі козаки Радивилівського полку отамана Володимира Забрідного. Координує спільне патрулювання козаків та прикордонників Головний отаман Запорізького козацтва Волинського округу Петро Олешко та командир прикордонної служби Волині полковник Білюк О.В.   

Фото сайту radyvyliv.net

Нагадуємо, що прикордонникам на Рівненщині допомагає і громадська організація "Поліська січ". Нещодавно перші бійці "Поліської Січі" пішли на передову. Документи на 27 добровольців затвердили (в тому числі 4 жінки). Вони будуть охороняти кордон.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.