У Рівному не буде заводу з утилізації ртутних ламп, - громадські слухання

4 травня 2014 Рівному в приміщення школи №17 відбулись громадські слухання щодо дозволу на розміщення заводу по утилізації ртутомістких ламп, елементів живлення та інших небезпечних відходів.

Зареєструвалось 190 учасників громадських слухань з Тинного. 188 з них проголосували за заборону розміщення утилізаційного заводу по вул. Грунтовій. Загалом жителі прилеглих районів назбирали 2171 підпис проти такого сусідства, - повідомив у Facebook депутат Рівнеради Олександр Лащук. Всі виступи на слуханнях стосувались того, наскільки завод зашкодить місцевим жителям. Представники ТОВ «Всеукраїнська екологічна компанія», які збирались організувати утилізаційне виробництво так і не змогли переконати мешканців Рівного у безпечності своїх намірів.

- Позитивно вражений тим, що рівняни-тиннівці переймаються не лише власною безпекою, а і загальною проблемою утилізації, - зауважив Олександр Лащук. - Ми разом не лише зупинили небезпеку поблизу будинків, а і звернулись громадою до голів обласної адміністрації і ради з вимогою організувати системний збір небезпечних лампочок і батерейок в області. Зараз нажаль цим так і ніхто не займається, і ця небезпека і надалі чатує в сміттєвих контейнерах і сміттєзвалищах.

Коментарі

На интернет канале «Антимайдана» идет координация действий колорадов в Донецкой и Луганской областях! Просят освободить канал так, как много «сидят и просто» слушают! Тем самым мешают им в координации и обмену информации! Все заходим и просто «сидим»! http://goodgame.ru/channel/xyDOJHuk/?attempt=2 У них всего 1000 лиц, которые могут общаться КТО МОЖЕТ ЗАХОДИТЕ ВАЛИТЕ КАНАЛ!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.