У Рівному пікетуватимуть будівництво на Пагорбі Слави

Акція громадського спротиву з приводу будівництва на Пагорбі Слави стартує сьогодні у Рівному. 

Сьогодні о 14 годині на місці будівництва збираються активісти різних громадських об'єднань та просто небайдужі рівняни, які таким чином висловлять свою незгоду із забудовою у парковій зоні. 

До акції закликають приєднатися всіх небайдужих рівнян, а також чиновників і правоохоронців, які можуть вплинути на процес забудови. 

Нагадаємо, кілька тижнів тому з'явилася інформація про невідоме будівництво за високим парканом на пагорбі Слави. Згодом стало відомо, що там будують кафе.

Начальник міського управління земельних відносин Василь Парчук прокоментував ситуацією із  таємничим будівництвом:

— У 2008-му році трохи більше 8 соток землі Пагорба Слави на сесії міської ради було передано в оренду фірмі "Офіс-Дизайн". Після цього міськрада уклала із ними договір про цю оренду. Все законно,повідомив  takeinfo Василь Парчук. - Але земля виділялась виключно для будівництва об`єкта громадського призначення. Багатоповерхівки там бути не має, лишень щось накшталт кафе, ресторану тощо. Поки ж про плани будівельників влада міста не знає.

Коментарі

На интернет канале «Антимайдана» идет координация действий колорадов в Донецкой и Луганской областях! Просят освободить канал так, как много «сидят и просто» слушают! Тем самым мешают им в координации и обмену информации! Все заходим и просто «сидим»! Нажмите play http://goodgame.ru/channel/xyDOJHuk/?attempt=2 У них всего 1000 лиц, которые могут общаться КТО МОЖЕТ ЗАХОДИТЕ ВАЛИТЕ КАНАЛ!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.