Новина повідомлена головою Рівненської облради виявилась неправдою

На в’їздах в Рівненщину та в місті Рівне встановили блок-пости. Про це повідомив на своїй сторінці у "Фейсбук" голова Рівненської облради Михайло Кириллов.

 

Проте, як повідомив інтернет-сайт Kolona.net фото блок-посту розміщене на сторінці Михайла Кириллова, є фейковим та не стосується Рівного. Багато рівнян, у коментарях під новиною на рівненських сайтах, взялись критикувати голову обласної ради Рівненщини. Люди коментували те, що ніяких блокад на в’їзді на Рівненщину не існує. Жителі Рівного лише бачили пости державної автотранспортної інспекції.

У соціальні мережі "Фейсбук" також розкритикували інформацію про наявність дорожніх барикад на виїздах із Рівного. Як виявилось на виїзді з міста стоять тільки наряди ДАІ Рівненської області. Так новина, повідомлена головою Рівненської облради у «Фейсбуці» стала фейковою.

Коментарі

На интернет канале «Антимайдана» идет координация действий колорадов в Донецкой и Луганской областях! Просят освободить канал так, как много «сидят и просто» слушают! Тем самым мешают им в координации и обмену информации! Все заходим и просто «сидим»! Нажмите play http://goodgame.ru/channel/xyDOJHuk/?attempt=2 У них всего 1000 лиц, которые могут общаться КТО МОЖЕТ ЗАХОДИТЕ ВАЛИТЕ КАНАЛ!

Це Даніло влаштував засідку на кабанів, ну звідки йому було знати, що тудою ще й люди їздять...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.