Ситуація із безпритульними собаками у Рівному критична. Волонтери збирають гроші

Рівненська зоозахисна організація "Під Егідою", яка займається стерилізацією безпритульних собак потребує допомоги. У Рівне мають приїхати фахівці, які навчатимуть місцевих ветеринарів швидко стерилізувати та відловлювати собак. Проте для поселення та харчування лікарів необхідні кошти. Тому "Під егідою" просить всіх небайдужих до долі безпритульних собак, допомогти коштами, аби фахівці таки приїхали і за три тижні простерилізували одразу триста собак.

"Собаки розмножуються у геометричній прогресії, а прийнята в Рівному „Програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2012-2016 роки” минулого року була профінансована лише на 10%, а цього року поки що не фінансується взагалі: кошти з міського бюджету на папері закладені, але реальних грошей в казні немає. Отже, сподіватись, що з такою „реалізацією” будуть якісь результати не доводиться. Якщо чекати, коли з’являться гроші, собак до кінця року на вулицях міста стане в кілька разів більше.

Тішить те, що рівняни не сидять, склавши руки - з початку року кліпси лише нашої організації поставлені 20 простерилізованим собакам, а стерилізуємо не лише ми, - але це крапля в морі порівняно з тим, скільки собак треба простерилізувати за стислий проміжок часу, щоб стерилізація дала очікуваний ефект.

За ініціативи волонтерів міста міський голова Рівного Володимир Хомко підписав Меморандум про співробітництво з міжнародною організацією FOUR PAWS, яка надає Україні гуманітарну допомогу, БЕЗКОШТОВНО стерилізуючи безпритульних собак в наших містах.

 Зі свого боку місто бере на себе зобов’язання забезпечити приміщення для післяопераційної перетримки собак, а також проживання та харчування команди FOUR PAWS, яка складається з 8 осіб. А це також кошти, і чималі.

Міський бюджет нічого не дає на цей проект через ту саму відсутність коштів у казні, тому наша організація звертається по допомогу до рівнян, які можуть допомогти фінансово, бо це наша єдина можливість суттєво зменшити кількість безпритульних тварин у нашому місті.
Приміщення для перетримки надало Управління житлово-комунального господарства, що суттєво поліпшило ситуацію. Залишається забезпечити проживання та харчування для команди з 8 осіб, в яку входять ветеринари, ловці та доглядач за тваринами.

З розрахунку самого дешевого харчування (70 грн./доба) та проживання (50 грн./доба) для однієї людини ми вийшли на суму в 20 000 грн. І саме таку суму треба зібрати, щоб реалізація проекту стала можливою. Ще будуть витрати на харчування тварин та оплату за воду та світло у приміщенні, до якого буде підключена мобільна клініка.

Сума може на перший погляд видатися великою, але насправді це набагато дешевше, ніж обходиться стерилізація силами місцевих ветеринарів.

При грамотній організації проекту команда FOUR PAWS зможе за 3 тижні простерилізувати щонайменше 300 собак, тобто, вартість стерилізації однієї собаки становитиме максимум 70 грн., при тому, що стерилізація однієї собаки місцевим вет. лікарем коштує мінімум 200 грн., плюс витрати на транспорт, харчі, послуги відлову і інші нюанси.

Стислість термінів стерилізації дозволить запобігти народженню сотень цуценят, яким не вдасться знайти господарів і які в кілька разів збільшать кількість безпритульних собак, яких й без того вже незліченна кількість на вулицях міста.

Ветеринари з FOUR PAWS покажуть місцевим ветеринарам, як швидко та ефективно здійснювати операції, а досвідчені ловці з команди зможуть відловити собак, які не йдуть до рук в місцях їх найбільшого скупчення: на вокзалах, базарах, біля шкіл, на Пагорбі Слави, вул. Будівельників, Ніла Хасевича, на Ювілейному – тобто в тих місцях, яких Програма досі не торкнулася.

Всі розрахунки за проживання, харчування членів команди FOUR PAWS, харчування тварин та оплату комунальних послуг будуть здійснюватись з рахунку організації „Під Егідою”. Тому ми просимо всіх небайдужих перераховувати кошти на рахунок – хто скільки зможе, - тому що це єдина наша надія в цьому році суттєво поліпшити ситуацію з безпритульними тваринами в нашому місті. І тому що "найменша допомога краща за найбільше співчуття".

Рахунок:
Рівненське відділення Центральної філії ПАТ «Кредобанк»
отримувач: РОГЗО «Під Егідою»
р/р 2600701343673
МФО – 325365
код за ЄРДПОУ – 37645980

Також гроші можна кидати в скриньки організації, які знаходяться за такими адресами:
1. Зоомагазин „Нашим друзям” (Шкільна, 33)
2. Зоомагазин „Нашим друзям” (Соборна, 17, „Екомаркет”)
3. Зоомагазин „Нашим друзям”(Короленка, 1, ТЦ „Злата Плаза”)
4. Кіоск з зоотоварами по вул. Сагайдачного (біля входу в м’ясний павільйон)
5. ТЦ „Україна” (навпроти кафе „Мармелад”, біля театру)
6. Палац дітей та молоді (біля входу на вахті)

Гроші зі скриньок також будуть покладені на рахунок організації. Біля скриньок всі бажаючі можуть взяти собі календарик організації з усіма реквізитами. Якщо в когось є можливість домовитись про розташування скриньок ще в інших місцях, будь ласка, звертайтеся – скриньки ще є.
Орієнтовна дата початку проекту – 15 червня 2014 року. Тобто Є ЛИШЕ МІСЯЦЬ, ЩОБ ЗІБРАТИ КОШТИ.

Якщо ми втратимо цей шанс, кількість безпритульних тварин на вулицях міста стане катастрофічно великою і наслідки зволікання навіть важко собі уявити.

КІЛЬКІСТЬ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН У МІСТІ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЖНОГО!", - йдеться у заяві організації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному 400 людей покусали бездомні собаки - рівняни готові відстрілюватися. ФОТО

Майбутній елітний район Рівного зачищають від бездомних собак

У Рівному одна безпритульна собака обходиться у понад 200 гривень

Австрійці вчитимуть рівнян ловити та стерилізувати собак

У Рівненському собачому притулку просять не підкидати щенят

Рівнян просять допомогти безпритульним собакам

Ключові слова: 

Коментарі

денег нет - стреляйте. или изониазид в помощь. шавло ждать не будет, и начнет грызть.

Світлано, оскільки ситуація з владою дійсно критична, пропоную розпочати збір коштів на стерилізацію влади. тільки треба організацію придумати і знайти гниду, яка її очолить, а потім с-3,14-здить всі гроші. можемо одразу її так й назвати - "Під гнідою"...

Збирають кошти не волонтери, а організація "Під Егідою (Хомка)"
Не гроші треба збирати, а вимагати у влади їх.
Люди, це ж наші податки. Ми сплачуємо пдв на кожному кроці. То ж я хочу бачити, що ці гроші йдуть на розвиток мого міста. І кожен рівнянин також цього хоче.
Не мовчимо!

Ситуація із владою критична! З бюджету мер не виділяє кошти!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.