Рівненські активісти зламали паркан навколо скандальної забудови у парку

Сотня активістів та журналістів знаходяться біля будівельного майданчика неподалік Пагорбу Слави.

Перед цим активісти зламали частину будівельного паркану. Огороджена ділянка виявилась більшою, ніж та про яку заявляли раніше. Отже, активісти наголошують на тому, що це земля рівненської громади і вони мають право на ній знаходитись.

Біля будівництва також присутні міліціонери.

Таким чином почалась акція громадського спротиву з приводу будівництва на Пагорбі Слави.

Близько 14:00 години на місці будівництва зібрались активісти різних громадських об'єднань та просто небайдужі рівняни, які таким чином висловлять свою незгоду із забудовою у парковій зоні. 

Нагадаємо, кілька тижнів тому з'явилася інформація про невідоме будівництво за високим парканом на пагорбі Слави. Згодом стало відомо, що там будують кафе.

Начальник міського управління земельних відносин Василь Парчук прокоментував ситуацією із  таємничим будівництвом:

— У 2008-му році трохи більше 8 соток землі Пагорба Слави на сесії міської ради було передано в оренду фірмі "Офіс-Дизайн". Після цього міськрада уклала із ними договір про цю оренду. Все законно,повідомив  takeinfo Василь Парчук. - Але земля виділялась виключно для будівництва об`єкта громадського призначення. Багатоповерхівки там бути не має, лишень щось накшталт кафе, ресторану тощо. Поки ж про плани будівельників влада міста не знає.

Ключові слова: 

Коментарі

дімон,ти шо перекваліфікувався?:))сутенерство не приносить прибутку,чи дєфкі подалі послали,чи мусора обложили так,що сутенерство стало не вигідно???от де знадобився списаний в утиль бандюган,з несвіжою фізіономією,постійно згадуючий про наркоту(по Фрейду):))сторожувати на будівництві-от твій новий поклик:))а,от розум -не купиш...підписуватись васями-іхарями-дімами,посилаючи повідомлення з одного ІР:)але,хіба ти про це знав?:))

Як відомо, з надійних джерел, на даному місці має бути багатоповерховий житловий будинок з підземним паркінгом та дитячим майданчиком. Нажаль, цинізму всіх, хто причетний до цього будівництва не має меж...1 та 2 травня забивали міцні сваї,котрі використовують для багатоповерхівок,а не для кафе чи зупинок .Корупція цвіте буйним цвітом!!

278 просмотрив и никто не комментирует почему всем пофиг

Eще москалей туда приплести и получится политика все восстановить запах говна и наркопритон и все активисты будут довольны

Дебилы ломать нестроить

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.