У рівненського парку "прихопили" значно більше землі, ніж казали

Після того, як активісти знесли будівельний паркан, який нещодавно встановили у парку біля Пагорбу Слави виявилось, що огороджена ділянка значно більша.

Про це повідомляє журналіст сайту "ВСЕ" з місця події.

Біля будмайданчика знаходяться міліціонери на чолі із керівником рівненської міліції Русланом Мельником. Він повідомив, що правоохоронці нині з'ясовують ситуацію навколо будівництва та встановлюють особу власника фірми-забудовника.

На місці події також знаходяться депутати міської та обласної рад.

Нагадаємо, кілька тижнів тому з'явилася інформація про невідоме будівництво за високим парканом на Пагорбі Слави. Згодом стало відомо, що там будують кафе.

Начальник міського управління земельних відносин Василь Парчук прокоментував ситуацією із  таємничим будівництвом:

— У 2008-му році трохи більше 8 соток землі Пагорба Слави на сесії міської ради було передано в оренду фірмі "Офіс-Дизайн". Після цього міськрада уклала із ними договір про цю оренду. Все законно, повідомивВасиль Парчук. - Але земля виділялась виключно для будівництва об`єкта громадського призначення. Багатоповерхівки там бути не має, лишень щось накшталт кафе, ресторану тощо. Поки ж про плани будівельників влада міста не знає.

Ключові слова: 

Коментарі

Так наркоші торчать в кожному туалеті, то що там всюди забудувати будинками? А землю-рекреаційну захоплювати не можна!!!

піші ісчьо,cмыши людей,жертва аборту,жертва Чорнобилю:))

школото рускахаварящая, недороблене генетичне сміття,все по Фрейду:))кому-що болить:))шо ви там іхарі-діми-васі курите-колите???чи, в дупу пердолитесь:)))а мо,просто шизофринія у школоти проплаченої:))

Сам ТУПОЙ БЫК или наркоша отстаиваеш свой притон точануть будет негде

Если бы нас проплатили адреса были бы разные

смішний вася-діма- іхарь:)))а саме головне-ТУПИЙ:))))

Мы вместе сидим и комментируем

"Дима, Вася, Игорь". Ви не звертали увагу що тут публікують ІР адресу. І у всіх коментарях однаковий ІР адрес. То хто тут проплачений? Чи Ви таким чином намегаєтесь сформувати публічну думку? :)

Девайте восстановим участок за забором завезем туда пару машин дерьма и всех наркалыг Ровно и все будет всех устраивать все как раньше

У нас в стране всегда и все через жопу пока дерьмо лежит у окна всех все устраивает а как только начинают убирать все сразу стают активистами ЛЮДИ хоть иногда включайте мозги любая работа это рабочие места это економика работает

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.