У Кузнецовську відновили фонтан за 373 тисячі

З0 квітня, у Кузнецовську біля міськвиконкому відбулося урочисте відкриття фонтану. З вступним словом до учасників події (депутатів міської ради, представників ЗМІ та звичайних перехожих) звернувся в. о. міського голови Ігор Куц:

- Вперше за останні п’ять років відкриваємо фонтан, який минулого року вдалося реконструювати. Мешканці задоволені. Тепер, тут відпочиватимуть діти і їх родини. Я думаю, що фонтан стане центральною окрасою нашого міста і це - наша спільна заслуга. Хочу подякувати всім депутатам міської ради за підтримку. Ми все ж таки знайшли ресурси і відновили діяльність нашого фонтану. Спільними зусиллями ми можемо робити гарні справи, які будуть змінювати обличчя нашого міста і це тільки початок. Ще раз всім дякую, нехай добре служить.

Після завершення промови, фонтан замайорів різнокольоровими ліхтариками, які один за одним «вмивалися» прохолодною водою. Для відновлення водограю витратили «невеличку» суму, а саме: розроблення проекту за 23,4 тис. грн., та будівельні роботи виконані на суму 350, 0 тис. грн.

Фонтан працює і гостинно вітає кольоровими барвами своїх мешканців. Вже сьогодні, навіть, перше молоде подружжя відвідало реконструкцію. Про це повідомляє 4bloka.com

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.