На Рівненщині патріоти змагались у тереновій грі "Гурби-Антонівці"

1-4 травня в лісах Рівненщини та Тернопільщини майже чотири сотні української молоді провели  найбільшу в Україні військово-патріотичну теренову гру "Гурби-Антонівці – 2014". Цей захід проводить ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес" вже 12 рік поспіль. 

Цього року участь у грі взяли учасники з усіх куточків України. На відкритті теренової гри учасники відвідали музей штабу УПА та меморіальний комплекс вояків УПА.

Відвідуючи музей громадський діяч Тарас Давидюк провів для учасників лекцію про історію бою під Гурбами. Також гравці пом’янули пам'ять бійця "Небесної сотні" Олександра Капіноса у селі Дунаєв, що на Кременеччині. Учасникам, які проявили себе на Євромайдані у Києві було вручено відзнаки МНК "за бойові та екстремальні акції".

Перед присутніми виступив учасник гурб енської битви, голова Рівненського братства вояків УПА імені Романа Шухевича Василь Кирилюк, який розповів про битву, побажав учасникам черпати силу духу з героїчних чинів УПА та закликав продовжувати започатковану справу.

Протягом двох з половиною діб учасники гри шукали прапори суперників, влаштовували засідки та розвідку, «воювали» з противником. Рівненська делегація «воювала» в складі куреню «Вовків». Вони двічі змогли захопити прапор противника та виграла один з великих боїв, завдяки чому і здобули перемогу в змаганнях.

Не завадили змаганням ні сильні дощі, ні нічний холод, ні екстремальні бої «лава на лаву». Молодь отримала нові знання, позитивні емоції та змогла пройти унікальний в своєму житті вишкіл.

На завершенні змагань кращі гравці були нагороджені призами та подарунками. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.