У Рівному військовим збирають ковдри, "спальники" та термоси

Департамент соціального захисту населення Рівненської ОДА організовує збір благодійної допомоги для рівненських військових. Про це повідомила керівник департаменту Ольга Підкидач: 

— Сьогодні та завтра до 13 години ми збираємо благодійну допомогу для армії. Можна приносити теплі речі, нові бавовняні шкарпетки, ковдри, спальні мішки, матраци, подушки, постільну білизну, рушники, каремати, термоси інше, - розповіла Ольга Підкидач. —  Якщо таке маєте й бажаєте допомогти - то приносьте на Словацького, 1 на перший поверх (Громадська приймальня). О 13 годині ми централізовано передамо усе зібране військовим. Куратор: директор обласного центру з надання соціальних послуг - Валерій Стасюк, тел.: 266802, 631578.

Нагадаємо, що рівненськійвійськові потребують і речей особистої гігієни та спальників.  На Рівненському загальновійськовому полігоні зараз проходять навчання майже 5 тисяч мобілізованих військовозобов'язаних з Західної України.  Зараз нашим військовим не вистачає вкрай необхідних речей: спальники 1000 шт.; карімати 1000 шт.; спальні матраси 500 шт., медикаментів та багато всього іншого. 

Коментарі

в гіпермаркетах та спортивних магазинах

Підкажіть де в Рівному можна купити спальники?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.