Сотник-гвардієць з Рівненщини воює з терористами в Словянську

Сотник "Волинської січі", самооборонець, а тепер боєць Національної гвардії Володимир Пастушок сьогодні був у гущі бою з сепаратистами в Словянську. Саме там сьогодні вибили 5 українських військових. 

- Спілкувався з сотником "Волинської Січі" Володею Пастушком. Він до мене був сотником у "Поліській Січі"), - повідомив сотник «Поліської січ» Роман Захарчук. -  Зараз він у нацгвардії під Слов'янсько. Приймали той бій, про який писали де загинули та травмовані. Що сепаратисти добили їх кулеметника, якого везла швидка. Тобто 5 мертвих зі сторони урядових військ. Він просив, щоб замовили за нього словечко перед Богом.

Володимир «Пісня» Пастушок родом з Березного. Відомий у краї патріот тривалий час був сотником «Поліської січі» під час подій на Майдані став сотником «Волинської січі» та сотні самооборони майдану. Саме його сотня була під кулями на Інституцькій, а шестеро його побратимів загинули від куль. Був серед них і рівнянин, герой Небесної сотні Олександр Храпаченко.

Після зміни влади «Пісня» одним із перших записав до лав Національної гвардії. І зараз захищає Україну під Словянськом. Вдома на захисника Батьківщини чекає родина. 

Коментарі

Да,дійсно,Володіні хлопці спалили бронетранспортер 18 лютого ввечері.Я в цей час з Кандагаром, був в "Стелі" ,тримали трусливих шакалів-найманців беркутів на "мушці".Як там говорилося-Хто з мечем до нас прийде,від меча і загине.Кто прольёт кровь человеческую,того кровь прольётся рукою человека...Ми боронимо св"яту землю свою, ось і все.Слава Україні.

вони-не українці..в кращому випадку-хохли,відрижка совка,в гіршому -зрадники і вороги,які підлягають знищенню

Ваши Безлеры, Абверы - обычные предатели Родины: Украины. И от того, что они украинцы - они не перестают быть предателями.
Не лезьте на нашу землю, россияне - не будете мертвыми.

Він не фашист, а солдат. Частина правди у ваших словах є: вас накрутили на нас казками про "Правий сектор" і фашистів, нас на вас - бандитами і сепаратистами. Але за три місяці Майдану ми не просилися під Польщу, не кликали в Украіну війська НАТО. Ми не стріляли в "Беркут" з автоматів і не збивали вертольоти з ПЗРК.
Ми вимагали дострокових ВИБОРІВ президента, замість урки, який нас з вами обікрав. І вибирати нового президента збирались (і зараз збираємось) разом з вами.
А що робите ви?
Зброю вам дає Росія, загонами командують ГРУшники, кличите в Україну чужу армію...
Путін має бути задоволений: українці починають вбивати одне одного руками своїх проплачених агентів. І пофіг де вони родились.

Какой же он герой, он дурак! Во0первых, он воюет с украинцами, пусть даже с урками и с отмороженной спецурой... Но они УКРАИНЦЫ, русскоговорящие... и блять же это Тризубы, Яроши, Фаорионы выдумали, что это преступление, за которое человека можно убить или лишить его родины... Родина Игоря Безлера (позывной Бес) - Горловка, у него там свой бизнес... родина Абвера - Винница... и блять, не они же виноваты, а те, кто придумал эти байки про "кацапов" и прочую хуету... Что мол кацапы это ватники, чмо, быдло и не люди, а истинные герои Украины должны их убивать и чморить! Кто блять, первый начал-то? Свиньи вы фашистские!

Володимиру Пастушку 23 роки ,(а не 38).Я з його батьками вчилася в педінституті .З Володимиром я особисто спілкувалась в Києві 25 лютого під Верховною Радою .Він Герой !Патріот України !Слава Україні!

Да хранит тебя Бог !

Тримайся друже! ))

Хай боронить його і таких як він Бог

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.